wyposażenie gastronomii

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Redemptuś8482

wyposażenie gastronomii

Post autor: Redemptuś8482 »

Cześć, nie wiecie co trzeba mieć w restauracji? Na pewno przyda sie zmywarka gastronomiczna. Tylko skąd kupić taki sprzęt? Macie jakieś doświadczenie? Waszym zdaniem warto kupować z internetu czy lepiej szukać takich produktów w sklepach stacjonarnych?
hiczungł

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: hiczungł »

Z ofertą https://gastromarathon.pl/oferta udało nam się zadbać o porządne wyposażenie restauracji. W końcu takie wyposażenie ma znaczenie, jeśli chodzi o jakość oferowanych usług. Mnie całkowicie zadowolił ten wybór, nasza restauracja mocno na tym zyskała - także się zastanów!
czosnekwrgł

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: czosnekwrgł »

Gastronomię wyposażyliśmy w wysokiej jakości wodę mineralną, którą serwujemy naszym gościom. Dostarczona przez http://aqua-service.pl/oferta całkowicie wystarcza, spełnia nasze wymogi a do tego jest smakowita. Sympatyczny dodatek do potraw! Koniecznie nad tym pomyśl.
eliśka

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: eliśka »

Myślę, że warto się tutaj https://sklep.technica.pl/fartuchy-gastronomiczne rozejrzeć. Jest tam wiele ciekawych propozycji do gastronomii i to niezależnie od profilu działalności. Między innymi znajdziecie tam praktyczne fartuchy, które nie tylko fajnie się prezentują, ale również są praktyczne. Rozejrzyjcie się tam.
krówka

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: krówka »

Redemptuś8482 pisze: ↑04 lut 2021, 10:48 Cześć, nie wiecie co trzeba mieć w restauracji? Na pewno przyda sie zmywarka gastronomiczna. Tylko skąd kupić taki sprzęt? Macie jakieś doświadczenie? Waszym zdaniem warto kupować z internetu czy lepiej szukać takich produktów w sklepach stacjonarnych?
Redemptuś8482, jeśli chodzi o zmywarkę, to ja daję sześć z plusem jeśli chodzi o sprzęt od marki https://www.winterhalter.com/ - mam na myśli zmywarki przemysłowe, dostosowane do potrzeb strefy gastronomicznej, kawiarnianej, hotelowej. No sprzęt prawdziwa klasa, bije na głowę inne marki. Solidna konstrukcja, łatwo się używa, panel dotykowy bardzo czytelny. Nic dodać, nic ująć.
hiczungł

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: hiczungł »

Rozsądne okazało się zawiązanie współpracy z hurtownią gastronomiczną. To dzięki https://www.hand-spol.com.pl/oferta wylądowały u nas specjalistyczne meble, akcesoria, maszyny i pozostałe urządzenia, potrzebne dzień w dzień na terenie zakładu. Z resztą warto się rozejrzeć w ich ofercie!
Awatar użytkownika
Malinka
Posty: 52
Rejestracja: 09 kwie 2019, 12:11

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: Malinka »

Nie tylko hurtownie gastronomiczne się sprawdzą. Dystrybutorzy konkretnego asortymentu to także dobre rozwiązanie. Jeśli chodzi o oleje gastronomiczne to firma Trafin Oil daje radę. Pełen profesjonalizm - dostawy na czas, w całym kraju, atrakcyjne ceny na oleje. Firma nie tylko zajmuj się dystrybucją, ale także recyklingiem zużytego oleju - na czym nasz firma może trochę zarobić. Trafin Oil ma w ofercie także szereg innych usług, jak np. darmowe prowadzenie ewidencji odpadów i z tego też warto skorzystać.
marek leśnik

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: marek leśnik »

@Krówka masz wiele racji, jeśli chodzi o zmywarki od Winterhalter. Kwintesencja jakości, wydajności, solidności. Biją na głowę zmywarki od innych marek. Ja rozmawiam z wieloma restauratorami i każdy zdecydowanie chwali. Nie ma co oszczędzać, taki sprzęt to wydatek na lata.
ODPOWIEDZ