Wynajem sprzętu rehabilitacyjnego okolice stolicy

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
olusia
Posty: 82
Rejestracja: 09 sty 2019, 8:50

Wynajem sprzętu rehabilitacyjnego okolice stolicy

Post autor: olusia »

Niezmiernie mi przykro, ale muszę Was poprosić o pomoc. Moja siostra miała wypadek, potrzebuję wynająć sprzęt rhabilitacyjny w okolicach Wawy. Ktoś coś doradzi?
Awatar użytkownika
stay
Posty: 41
Rejestracja: 25 kwie 2019, 12:28

Re: Wynajem sprzętu rehabilitacyjnego okolice stolicy

Post autor: stay »

A skąd jesteś? Bo jeśli Grójec, Pruszków, Skierniewice i tym podobne "kąty" , to możesz do rtmed https://rtmed.pl zadzwonić. Oni mają to, czego potrzebujesz, a i jak widziałam cennik, to nie są jakoś wygórowanie drodzy, wręcz przeciwnie bym powiedziała. Sama nie korzystałam, ale mają dużo pozytywów od lokalnych mieszkańców. To może spróbuj.
Awatar użytkownika
Zenobia8
Posty: 38
Rejestracja: 01 kwie 2019, 18:33

Re: Wynajem sprzętu rehabilitacyjnego okolice stolicy

Post autor: Zenobia8 »

Ja mogę polecić świetne centrum rehabilitacji Kriosonik W Warszawie. Naprawde zawsze jak mam problemy z kręgosłupem to tam idę na zabiegi i terapie. Zawsze bardzo mi pomaga fizjoterapia i masaże. Mam kilku stopniową dyskopatię i muszę korzystać z tego typu rehabilitacji.
Awatar użytkownika
flisa
Posty: 277
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:44

Re: Wynajem sprzętu rehabilitacyjnego okolice stolicy

Post autor: flisa »

A jaki to był wypadek? Komunikacyjny? Bo wiesz, że może się domagać odszkodowania, które pokryje wypożyczenie takiego sprzętu? EuCO może w tej sytuacji pomóc.
Awatar użytkownika
partizantos
Posty: 71
Rejestracja: 14 kwie 2019, 21:07

Re: Wynajem sprzętu rehabilitacyjnego okolice stolicy

Post autor: partizantos »

Jeżeli wyczerpiesz wszystkie kanały, które znasz, to możesz zobaczyć, czy na https://oshare.pl/ nie będzie żadnego ogłoszenia. Jest to w miarę nowy portal z tego co widzę, ale zaobserwowałem, że systematycznie przybywa tam ogłoszeń i podejrzewam, że za jakiś czas będzie to bardzo dobra alternatywa dla największych serwisów z ogłoszeniami.
Awatar użytkownika
zimka
Posty: 257
Rejestracja: 26 mar 2019, 1:25

Re: Wynajem sprzętu rehabilitacyjnego okolice stolicy

Post autor: zimka »

Oczywiście rehabilitacja to podstawa i odpowiedni sprzęt jest niezwykle ważny. Niestety po takich wypadkach nie wszyscy wracają do pełnej sprawności. Wtedy codzienne funkcjonowanie jest znacznie utrudnione. Wiele nawet takich podstawowych czynności bez różnego rodzaju pomocy trudno jest wykonać. Przy korzystaniu z wanny lub prysznica bardzo przydatna jest nakładka na wannę dla niepełnosprawnych . Nie tylko łatwiej, ale przede wszystkim bezpieczniej czynności związane z codziennym myciem się wykonuje.
Awatar użytkownika
ectatend
Posty: 19
Rejestracja: 18 lut 2020, 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wynajem sprzętu rehabilitacyjnego okolice stolicy

Post autor: ectatend »

Czasami lepszym rozwiązaniem będzie udanie się do specjalisty. W Evital prowadzą solidną rehabilitacje dla sportowców https://evitalrehabilitacja.pl/rehabilitacja-sportowa/. Biorąc pod uwagę, że mieszkasz w Warszawie to warto się z nimi skontaktować.
ODPOWIEDZ