worki na węgiel

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Stefanoś2834

worki na węgiel

Post autor: Stefanoś2834 »

Witam serdecznie, możecie mi powiedzieć, czy ktoś z Was posiada worki na ekogroszek od producenta https://www.le-mar.pl/produkujemy/worki-na-ekogroszek/? Chciałem kupić od niego takie produkty, ale nie wiem jak jest z jakością. Doradzicie mi coś w tej kwestii?
król

Re: worki na węgiel

Post autor: król »

szczerze to nie mam pojecia bo ekogroszek zamawiam od sobianka https://sobianek.pl i on przyjezdza juz w workach :P Ma bardzo dobra cene i zero problemow jesli chodzi o dostawe :) do tego wegiel jest swietnej jakosci, nie ma problemu z rozpaleniem ani czasem palenia, zadne podroby czy mieszanie z kamieniem co zdarzalo mi sie od innych dostawcow
hiczungł

Re: worki na węgiel

Post autor: hiczungł »

Worki wykonane z porządnej folii powinny wystarczyć w zupełności. Najważniejsze to wiedzieć, do kogo się zgłosić w celu wykonania takiego projektu. Ja te zadanie powierzyłem fachowcom z https://zgrzewaniezfolii.pl/produkcja-folii a oni okazali się absolutnymi specjalistami. Produkcja folii to ogółem ich specjalność.
łłłłłłuzacki

Re: worki na węgiel

Post autor: łłłłłłuzacki »

Worki posiadamy, teraz przyszła pora zaopatrzyć się w węgiel. A ten zamówiliśmy z oferty http://www.multiwegiel.pl/wegiel-polski . Taka forma ogrzewania wciąż nam sprzyja i jest całkowicie solidna. Dlatego również i Wam zalecałbym postawić na taką opcję. Polski węgiel robi wrażenie!
MariuszStalskiŚ

Re: worki na węgiel

Post autor: MariuszStalskiŚ »

Ja ze swojej strony mogę polecić bardzo mocne worki z tej firmy https://www.bigbagworki.pl/oferta.html. Ja osobiście zamawiałem u nich worki typu big bag na piach ale moim zdaniem nadadzą się również na eko groszek. Firma oferuje sprzedaż zarówno worki używane jak i nowe.

jak zrobić półkole z regipsu
lauraa

Re: worki na węgiel

Post autor: lauraa »

No to może zamiast samodzielnie pakować węgiel w worki, to kupić gotowo spakowany węgiel. Jakby co firma Hithaus właśnie oferuje węgiel, pellet workowany w najkorzystniejszej cenie. Warto dlatego przyjrzeć się ich ofercie.
ODPOWIEDZ