wordpress

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Wincentuś6738

wordpress

Post autor: Wincentuś6738 »

Witam, macie strone na wordpress? Słyszałem, że powstała ciekawa wtyczka aby czytelnik mógł sie zapisać do newslettera. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Uważacie, że czytelnicy będą chcieli korzystać z newslettera czy raczej mało osób będzie chętnych?
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: wordpress

Post autor: Kachna »

Jeśli interesujecie się tworzeniem stron internetowych, pozycjonowaniem i innymi działaniami na WordPress, to polecam zajrzeć na stronę https://siriuspro.pl/. Znajdziecie tam mnóstwo porad i wskazówek związanych właśnie z WordPressem. Dowiecie się między innymi jak tworzyć wtyczki, jak przenieść stronę, czy też jak wyłączyć automatyczne aktualizacje.
Awatar użytkownika
adelo23
Posty: 227
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:31

Re: wordpress

Post autor: adelo23 »

Hmmm.... a jak zapatrujecie się na firmy https://bezpiecznywordpress.pl/ i usługi, które oferują? W sumie ja nigdy nie myślałem o bezpieczeństwie i nad tym czy moja strona jest bezpieczna. W jaki sposób Wy chronicie się przed wirusami oraz atakami? Ciekawi mnie to, bo prawdopodobnie skorzystam z ich usług.
ODPOWIEDZ