tkaniny

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Taduś90

tkaniny

Post autor: Taduś90 »

Witam, zastanawiacie się skąd kupić tkaniny? Warto wspomnieć o http://yaro-tex.pl/ Jak sami możecie zobaczyć w tym sklepie znajduje się ogromny wybór dzianin w przyzwoitych cenach. Co sądzicie o kupowaniu przez internet? Uważacie, że jest to bezpieczne rozwiązanie?
aniuś

Re: tkaniny

Post autor: aniuś »

Lubię zamawiam tkaniny przez internet ponieważ jest duży wybór asortymentu . Ostatnio kupiłam sobie tkaninę jeansową wzór kwiaty kolor granatowy z tego sklepu tutaj https://tkaniny24.pl/Dresowka-Dzianina-drapana-c128 . Ma wysoką odporność na ścieranie, świetnie się układa, jest miękka i wygodna w szyciu.
łódka333

Re: tkaniny

Post autor: łódka333 »

Do produkcji odzieży wykorzystujemy dzianinę z oferty http://luxpol-bis.pl/dziany-odziezowe/ . To właśnie to zadecydowało o naszym sukcesie w produkcji odziezy, także być może i Was zainteresuje taka opcja. My na tym zyskaliśmy za wszystkie czasy. Głównie zamawiamy dzianiny pod spodenki i koszulki.
ODPOWIEDZ