teczki skórzane

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Piotruś646464

teczki skórzane

Post autor: Piotruś646464 »

Witam, nie wiesz z którego sklepu kupić teczkę? Na stronie https://e-mcklein.pl/pol_m_Teczki-skorz ... l-730.html znajdziecie sklep, w którym znajdują się teczki skórzane do 500zł. Znacie inny sklep z tak tanimi teczkami?
Awatar użytkownika
asxx
Posty: 211
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:57

Re: teczki skórzane

Post autor: asxx »

Na co komu takie teczki?
___
plecak wodoszczelny
Błazej2133

Re: teczki skórzane

Post autor: Błazej2133 »

Takie teczki są bardzo wygodne. Na stronie https://e-mcklein.pl/pol_m_Dla-Niego_Sk ... e-349.html znajdziecie spory wybór torb skórzanych. Myśle, że torba skórzana męska na ramię będzie lepsza od teczki.
Zamieć

Re: teczki skórzane

Post autor: Zamieć »

Dla tych, którzy reklamują tu swoje towary, zamieszczam opcję dodatkowej promocji. Możecie dotrzeć do zainteresowanych, wstawiając ogłoszenie w tym serwisie https://ogloszenia.zamieszczamy.pl, dobierzcie kategorie i dopasujcie lokalizację np https://ogloszenialubuskie.pl czy https://ogloszeniadolnoslaskie.pl, a zwiększycie bezpośredni kontakt z klientem, a co za tym idzie i zysk.
Awatar użytkownika
etam
Posty: 25
Rejestracja: 05 wrz 2020, 19:03

Re: teczki skórzane

Post autor: etam »

A może zamiast teczki skórzana torba męska na ramię? Uważam, że jest bardziej funkcjonalna, a wygląda równie elegancko i profesjonalnie. Odrobinę nowocześniej, a moim zdaniem to jest plus
ODPOWIEDZ