tania apteka

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
adisaaaa

tania apteka

Post autor: adisaaaa »

która apteka jest według was aktualnie najbardziej przystępna cenowo? Możecie polecić konkretne apteki stacjonarne bo tylko takie wchodzą w grę, z góry dziekuję

wysłanie faxu z internetu
vanda

Re: tania apteka

Post autor: vanda »

najlepszy dla mnie DOZ, regularnie tam robię zakupy, ceny są w porządku, nie zauważyłam podwyżek w ostatnim czasie a dla mnie każda oszczędnośc na wagę złota
Vena

Re: tania apteka

Post autor: Vena »

Ja też zauważyłam, że w doz jednak ceny mają najniższe. Często porównuję apteki, ale jak na razie doz nie ma konkurencji. Ja ostatnio zaopatruję się już tylko tam zarówno w leki, jak i suplementy.
marteska

Re: tania apteka

Post autor: marteska »

Moim zdaniem też najtaniej mają w dozie. To moja ulubiona apteka i kupuję tam regularnie. Porównałam nawet kiedyś ceny w kilku aptekach w okolicy, tak z ciekawości i jednak w dozie wyszło najtaniej
mazurka

Re: tania apteka

Post autor: mazurka »

Faktycznie w DOZie mają najlepsze ceny, kupuję już tylko u nich, nie będę przepłacać, wszystko jest drogie więc każdy grosz jest ważny, a doz ma ceny bardzo w porządku.
ODPOWIEDZ