Tania apteka internetowa

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
tygrys
Posty: 70
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:31

Tania apteka internetowa

Post autor: tygrys »

Ostatnio coraz częściej robię zakupy przez Internet i bardzo jestem zadowolona z takiej opcji. Zauważyłam, że różne są opinie na temat aptek internetowych. Ciekawą ofertę znalazłam niedawno tu: https://www.apteka-leki.pl/ Kupujecie leki online czy stacjonarnie?
Jak obecnie dbacie o swoje zdrowie w czasie tej sytuacji na świecie?
Awatar użytkownika
Izzy
Posty: 13
Rejestracja: 14 lut 2020, 0:43

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: Izzy »

W obecnej sytuacji najbezpieczniej kupować właśnie przez internet. Sama też zrobiłam ostatnio zakupy przede wszystkim internetowe. W aptece zamówiłam octenicare krem jeden z najważniejszych kosmetyków w moim domu.
Awatar użytkownika
zimka
Posty: 257
Rejestracja: 26 mar 2019, 1:25

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: zimka »

Akurat zakupy w aptekach internetowych to warto robić. Po pierwsze nie trzeba wychodzić z domu, co jest dużym udogodnieniem. Jeśli potrzebujecie zrobić właśnie takie zakupy to polecam aptekę https://www.e-zikoapteka.pl/ . Sama byłam pod wrażeniem wyboru jaki tam jest. Wszystko co potrzebowałam dla mnie i mojej rodzinki znalazłam bez problemu. Są też promocje.
Awatar użytkownika
Arciiszek
Posty: 39
Rejestracja: 30 kwie 2020, 11:36

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: Arciiszek »

Nie zawsze leki można zamówić online, czasem są potrzebne na już. Dobrą sprawą jest możliwość sprawdzenia w sieci która apteka ma dany lek. To wiele ułatwia. Nie trzeba chodzić, szukać. Sprawdzi się na danej stronie i po kłopocie. Szczególnie pomocne jest to przy lekach mniej popularnych.
Awatar użytkownika
etam
Posty: 25
Rejestracja: 05 wrz 2020, 19:03

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: etam »

ja najczęściej kupuję w gemini - mają duży asortyment i rozsądne ceny :)
ODPOWIEDZ