szkolenia

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Piotruś18

szkolenia

Post autor: Piotruś18 »

Witam, zdarza się wam pójść na jakieś szkolenie? Bardzo ciekawą kwestią jest mentoring, który pozwala nam na odkrycie nowych umiejętności. Nie każdy wie co potrafi robić, dlatego też taki mentoring jest naprawdę przydatny. Słyszeliście kiedyś coś na ten temat?
tłok

Re: szkolenia

Post autor: tłok »

Moim zdaniem z różnego rodzaju szkoleń naprawdę warto korzystać. Co by nie mówić to inwestycja w siebie. W ten sposób podnosimy swoje kwalifikacje a to w pracy bardzo ważne. Ja szukałem jakiegoś przydatnego mi szkolenia, dlatego interesowały mnie szkolenia managerskie . Wiadomo, że obecnie w sieci znaleźć jest wszystko najłatwiej, więc i szkoleń tam szukałem. Znalazłem takie, na którym mi zależało, więc się na nie zapisałem.
mózgacz

Re: szkolenia

Post autor: mózgacz »

W celu poprawy kompetencji pracowników dobrze było zamówić nieco szkoleń od firmy, która może się pochwalić sprawdzonymi referencjami. Chciceliśmy zacząć od rozwinięcia kompetencji miękkich w czym https://vade.com.pl/referencje/ okazali się prawdziwymi mistrzami. Vademecum sprawili, że szkolenia zostały osiągnięte a wyniki zauważyliśmy gołym okiem. Idealnie!
hiczungł

Re: szkolenia

Post autor: hiczungł »

Zdecydowaliśmy się na szkolenia z zakresu certyfikatów opakowań żywieniowych. W naszej branży było to konieczną inwestycją, także niezmiernie się z tego cieszę. Pomocni okazali się https://www.brcszkolenia.pl/szkolenia , którzy odpowiadali za wykonanie takich szkoleń. Otrzymana wiedza w zupełności sprostała moim wymaganiom. Wykorzystujemy ją dzień w dzień!

busy do niemiec z poznania
jońka

Re: szkolenia

Post autor: jońka »

Ja się wybieram wkrótce dokładnie 8 i 9 maja na szkolenie odnośnie pracy z dziećmi w modelu poznawczo-behawioralnym (pracuje jako psycholog) - https://cbt.pl/szkolenia/praca-z-dziecm ... -praktyka/ . Organizowane jest ono w warszawskim Centrum CBT. Moim zdaniem jest to najlepszy środek szkoleniowy, a miałam styczność z kilkoma więc mam porównanie
ODPOWIEDZ