Smart kid belt

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
anitoska
Posty: 10
Rejestracja: 11 mar 2019, 22:40

Smart kid belt

Post autor: anitoska »

Czy pasy https://smartkidbelt.com/pl/ to dobre rozwiązanie, jak sądzicie? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, bo dzieci już duże i zwyczajnie nie chcą jeździć w fotelikach. A pewnie niedługo i tak trzeba będzie z nich zrezygnować. Trochę czytała na ten temat i pasy wydają się dobrą alternatywą, jak uważacie? Chętnie poznam opinie na ten temat.
Awatar użytkownika
olimpka
Posty: 176
Rejestracja: 20 kwie 2019, 12:09

Re: Smart kid belt

Post autor: olimpka »

wszystkie testy i badania sa dostepne online :) Mnie przekonali i uzywamy u starszego syna, poki co nie mam na co narzekac
Awatar użytkownika
ola758
Posty: 8
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:09

Re: Smart kid belt

Post autor: ola758 »

Bardzo dobre, sami mamy i sprawdza sie super. Dzieciaki te zawsze mają ze sobą na wypadek odbioru przez innego rodzica.
Awatar użytkownika
revelka
Posty: 93
Rejestracja: 11 cze 2019, 17:56

Re: Smart kid belt

Post autor: revelka »

sporo o nich czytalam zanim kupilam ;) chce zeby moje dzieciaki byly w pelni bezpieczne, a te pasy maja wszystkie potrzebne testy,a konkurencja robi im niestety pod gorke, producentom fotelikow spada sprzedaz
Awatar użytkownika
olimpka
Posty: 176
Rejestracja: 20 kwie 2019, 12:09

Re: Smart kid belt

Post autor: olimpka »

revelka pisze: ↑22 lip 2019, 22:10 sporo o nich czytalam zanim kupilam ;) chce zeby moje dzieciaki byly w pelni bezpieczne, a te pasy maja wszystkie potrzebne testy,a konkurencja robi im niestety pod gorke, producentom fotelikow spada sprzedaz
no zdecydowanie widac, ze jest to nagonka konkurencji, bo co producent obali jakis argument to wytaczaja nowy, juz sie to nudne robi
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 101
Rejestracja: 22 mar 2019, 8:19

Re: Smart kid belt

Post autor: fiona45 »

Ja mogę też powiedzieć dobre słowa o tych pasach. Jak na moje oko sprawdzają się zawsze w podróży. Widziałam ostatnio , że wiele osób je stosuje. Nie ukrywam, że podróż z nimi jest o wiele lżejsza dla dziecka.
Awatar użytkownika
Latifa77
Posty: 15
Rejestracja: 08 gru 2019, 15:02

Re: Smart kid belt

Post autor: Latifa77 »

nagonka jak nagonka, ale manipulowanie w filmach jak np robią to co niektórzy to jest szczyt :/ W ten sposób działać na szkodę :/ A co pasów Smart Kid Belt, to wyraźnie jest napisane, ze są one przeznaczone dla dzieci od 5 roku życia do 12 lat. Ja u swoich dzieci zaczęłam używać jak skończyły 7 lat.
Awatar użytkownika
Oktawia12
Posty: 46
Rejestracja: 09 lis 2019, 14:42

Re: Smart kid belt

Post autor: Oktawia12 »

Wiem, że że rodzice wierzą w bezpieczeństwo fotelików. I bardzo dobrze! Wiele z nich to wysokiej klasy urządzenia, aczkolwiek pasy smrt kid belt są również bardzo bezpieczne. Uważam, że cena jest odpowiednia na każdą kieszeń, a największym plusem jest to, że jest on wygodniejszy od fotelika i dziecko szuje się komfortowo.
Awatar użytkownika
króliczek
Posty: 26
Rejestracja: 29 maja 2019, 19:22

Re: Smart kid belt

Post autor: króliczek »

My rowniez sobie je chwalimy :) Swego czasu zastanawialam sie czy aby napewno sa bezpieczne ale teraz wiem ze są, zobaczcie nawet ostatnie testy https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/ porownano skb do fotelikow :) wyniki na samym dole w tabelkach
Awatar użytkownika
Sysia
Posty: 9
Rejestracja: 21 lut 2020, 13:25

Re: Smart kid belt

Post autor: Sysia »

Ja sobie dobrze wspominam zakup pasów smart kid belt. U nas spisuję się na medal, dobrze zrobiliśmy wymieniając podkładkę na ten pas. Nie ugniata brzuszka, a co najważniejsze jest dość wygodny i bezpieczny :)
Awatar użytkownika
aquamanka
Posty: 20
Rejestracja: 31 lip 2019, 11:58

Re: Smart kid belt

Post autor: aquamanka »

Te pasy są swietne ! Nie myslalam ze bede mowic kiedys cos takiego bo zawsze ufalam tylko fotelikom.. widze jednak ze sa inne mozliwosci i korzystam z nich. Dziecko jest bezpieczne i ma wygodnie a ja nie martwie sie jak przewiezc dziecko np taksowka bez fotelika
Awatar użytkownika
wiola438
Posty: 7
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:24

Re: Smart kid belt

Post autor: wiola438 »

To prawda. Pasy Smart Kid Belt to bardzo wygodne rozwiązanie zarówno dla rodziców jak i dla dziecka. Przede wszystkim są lekkie i nie zajmują aż tyle miejsca co fotelik. Gwarantują dziecku bezpieczeństwo podczas jazdy więc to chyba jest najważniejsze.
Kawiś

Re: Smart kid belt

Post autor: Kawiś »

Jak dla mnie to warto je mieć. Pasy racjonalne, tanie i wygodne w podróży dla starszych dzieci. Jednak wiele w sieci znajdziesz ostatnio negatywów, raczej pisanych przez konkurencję https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44 . Tutaj trzeba dobrze poczytać , wyjaśnienia.
ODPOWIEDZ