Skup katalizatorów

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Olekuś44555

Skup katalizatorów

Post autor: Olekuś44555 »

Hej, sprzedawaliście kiedyś katalizator u mechnika lub w odpowiednim skupie? Jeśli znacie Skup katalizatorów lub coś podobnego to dajcie znać.
Kaśper76

Re: Skup katalizatorów

Post autor: Kaśper76 »

Jeśli masz zużyty katalizator to możesz go oddać do skupu Katex: http://katex.info/skupkat.html - ta część ma to do siebie, że może stanowić zagrożenie dla środowiska, dlatego trzeba ją odpowiednio utylizować. Katex wydobywa z katalizatorów surowce wtórne, a resztę utylizuje w profesjonalny sposób. Możesz ich znaleźć w ich stałej siedzibie w Bolesławcu, ale uruchomili też stanowiska na giełdach samochodowych w Gliwicach i Krakowie.
Awatar użytkownika
kaczorgigant
Posty: 133
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:15

Re: Skup katalizatorów

Post autor: kaczorgigant »

A to używamy katalizator można sprzedać? Nie wiedziałem, ale zapytam o to swojego mechanika ferrari kraków. Może on się z czymś takim spotkał, bo przyznam szczerze, że o tym słyszę pierwszy raz. Jak to mówią, człowiek się uczy przez całe życie. Nie ukrywam, że samochody lubię, ale nie mam wystarczającej wiedzy, aby tak się wypowiadać na tematy motoryzacyjne.
ODPOWIEDZ