Psycholog w Łodzi

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
storczyk
Posty: 89
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:46

Psycholog w Łodzi

Post autor: storczyk »

Czy znacie jakiegoś dobrego psychologa dla dzieci z Łodzi? Albo wiecie coś na temat Centrum Futurum http://centrum-futurum.pl/ ? Moja znajoma poleciła mi to miejsce, a muszę wybrać się z synem na poradę do dobrego psychologa.
Awatar użytkownika
martita
Posty: 250
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:42

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: martita »

Jeśli potrzebujesz dobrego psychologa w Łodzi to poszukaj w klinice Psychomedic. Mają tam ludzi z ogromnym doświadczeniem, prawdziwi specjaliści. Łatwo możesz zapisać się na wizytę online, albo telefonicznie pod numerem 42 644 44 44. Sama klinika jest bardzo komfortowa i gwarantuje dyskrecję. Możesz skorzystać z porady w poradni, a także z wizyty domowej albo video-konsultacji. Tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-lodz/ masz wszystkie informacje.
Awatar użytkownika
Zenobia8
Posty: 38
Rejestracja: 01 kwie 2019, 18:33

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: Zenobia8 »

Jeśli ktoś potrzebuje dobrego psychologa który pomoże rozwiązać problemy związane z uzależnieniem to bardzo dobrzy są w ośrodku Medox http://medox.org.pl/ Maj bardzo dobre doświadczenie i wdrażają bardzo innowacyjne metody leczenia.
Awatar użytkownika
amirr
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 15:53

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: amirr »

Warto sprawdzać opinie w sieci przed skorzystaniem. Szybko da się tak skorygować informajce.
Kiedy traci się sens życia, wiele rzeczy okazuje się wartych, by za nie umrzeć.
Jaguś

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: Jaguś »

W poszukiwaniu dobrego psychologa nie ma co się ograniczać wyłącznie do miejsca zamieszkania skoro technologia umożliwia kontakt z najlepszymi psychologami z całej Polski. Polecić ci mogę platformę wetalk to kontaktu online z psychologami, świetnie działa kontakt jest szybki, możesz w zasadzie codziennie być w kontakcie ze swoim psychologiem.
Bakłażan

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: Bakłażan »

Na szczęście dzisiaj można bez większego problemu znaleźc odpowiedniego psychologa pod kątem swoich potrzeb. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i właśnie tam umówili się na konsultacje. TO może być dla Was idealnym wyborem, sami się o tym przekonajcie!

walther cp99 ram
Tadeusz1

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: Tadeusz1 »

Jeśli obawiacie się, że moglibyście sobie nie poradzić w tym czasie, to zamiast zwlekać, po prostu umówcie się na wizytę u psychologa. Pod adresem https://psychomedic.online/ zarezerwujecie wizytę w Klinice Psychomedic online, a tam otrzymacie najlepszą pomoc ekspertów. To najlepsze, co możecie zrobić.
ODPOWIEDZ