Psycholog dla dziecka

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
storczyk
Posty: 89
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:46

Psycholog dla dziecka

Post autor: storczyk »

Czy znacie jakiegoś dobrego psychologa dla młodzieży? A może korzystaliście z pomocy Centrum Futurum z Łodzi http://centrum-futurum.pl/ ? Szukam dobrego specjalisty dla mojego syna bo ostatnio ma jakieś problemy, obawiam się, że to depresja.
Awatar użytkownika
polazajac
Posty: 68
Rejestracja: 01 cze 2019, 15:38

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: polazajac »

Może Poznanie w Poznaniu? Koniecznie poczytajcie o ich terapii dzieci i młodzieży na stronie https://poznanie-psychoterapia.pl/terap ... mlodziezy/ . Uważam, że w takiej sytuacji trzeba reagować jak najszybciej.
Awatar użytkownika
Kejtka
Posty: 53
Rejestracja: 25 maja 2019, 22:35

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Kejtka »

Ja z Poznania nikogo nie polece bo nikogo tutaj nie znam i nie mieszkam w tym mieście- bardzo pięknym zresztą ;) Ehhh współczuję, jak trzeba iść z tkaim małym człowiekiem już :( Wiem, ze są bardzo fajni psychologowie dziecięcy tam gdzie ja chodziłam na terapię tutaj https://cpsens.pl u siebie w mińsku mazowieckim.
Awatar użytkownika
martita
Posty: 250
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:42

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: martita »

Storczyk - widzę, że jesteś z Łodzi. Akurat tej placówki nie znam, ale w Twoim mieście jest świetna klinika. Wiem, że pracują tam także z dziećmi. To klinika PsychoMedic. Poczytaj trochę o nich. Zadzwoń - tu masz numer 42 644 44 44 i zapisz dziecko na wizytę. Moim zdaniem pomogą Wam rozwiązać wszystkie problemy.
Awatar użytkownika
asxx
Posty: 211
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:57

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: asxx »

A ja akurat powiem, że tutaj najlepszym miejsce w Warszawie jest klinika Psychomedic. Można wygodnie zapisać się u nich online lub pod numerem telefonu. Wydaje mi się, że jest to miejsce, które spełni Wasze oczekiwania i które pomoże jednocześnie i Wam i Waszym dzieciakom na normalne życie.
hiczungł

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: hiczungł »

Naszą córkę wysłaliśmy do psychologa dziecięcego https://poradnia-rodzinna.pl/ . Okazał idealne wsparcie i pomoc na młodzieńcze problemy, które to trapiły dziecko od dłuższego czasu. Warto dbać o nasze dzieci także i w ten sposób!
Słotka

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Słotka »

Dla dziecka dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy pychologa online, dzięki czemu powinno się znaczniej mnie krępować i łatwiej będzie mu się otworzyć. Ja korzystam ze wsparcia psychologa z wetalk. Polecam bardzo sobie cenię pomocy jaką otrzymuję.
Hówka

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Hówka »

Dla dziecka naprawdę warto znaleźć kogoś sprawdzonego i z ogromnym doświadczeniem jak i podejściem. Ja z moją córką uczęszczamy do centrum terapii na autyzm terapia jesteśmy bardzo zadowolone z efektów jak i całego przebiegu każdej wizyty, dopiero tam otrzymałam taką pomoc jaką chciałam.
Oleńczuk

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Oleńczuk »

W takiej sytuacji powinniście zawsze stawiać na jak najlepszych terapeutów. Tylko w ten sposób będziecie mogli samodzielnie przekonać się co do tego, kto będzie w stanie zaoferować Wam najlepszą opiekę. Na stronie https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ znajdziecie na ten temat więcej informacji, dlatego też koniecznie już teraz się temu przyjrzyjcie.
Zyńka

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Zyńka »

Hówka pisze: ↑21 cze 2021, 9:39 Dla dziecka naprawdę warto znaleźć kogoś sprawdzonego i z ogromnym doświadczeniem jak i podejściem.
I tutaj się z Tobą zgodzę, naprawdę ważne jest to, żeby to była osoba z odpowiednim podejściem do dziecka. Ja mam taki problem z synkiem, że pomimo przedszkolnego wieku, nadal moczy łóżko w nocy. Myślicie, że to jest powód dla którego powinnam pójść z nim do psychologa?
owsianka911

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: owsianka911 »

Ja mogę polecić ci psychologa dziecięcego w Centrum Terapii Promitis - http://www.centrum-terapii.pl/ Ich poradnie mieszczą sie w Krakowie. Warszawie i Wrocławiu. Ja chodzę tam na terapie z synem, który ma zdiagnozowany zespół Aspergera. W ofercie poradni znajdziesz też terapeutów dla dorosłych.
tośia19909

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: tośia19909 »

polazajac pisze: ↑01 wrz 2019, 9:02 Może Poznanie w Poznaniu? Koniecznie poczytajcie o ich terapii dzieci i młodzieży na stronie https://poznanie-psychoterapia.pl/terap ... mlodziezy/ . Uważam, że w takiej sytuacji trzeba reagować jak najszybciej.
Trzymam kciuki! Warto pracować z młodzieżą!
-
aborcja Czechy
Tadeusz1

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Tadeusz1 »

Słyszałem, że dobre opinie pod kątem takich działań zbiera Klinika PsychoMedic.pl we Wrocławiu, więc może będzie to dobrym miejscem też dla Ciebie? Na mnie wrażenie robi standard całego miejsca i samej opieki. Najlepiej zajrzyj do https://psychomedic.pl/psychiatra-wroclaw/ i dowiedz się, jak mogłoby wyglądać takie leczenie przy ich wsparciu.
Tadeusz1

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Tadeusz1 »

Przecież podstawą dla Was powinno być to, by zawsze korzystać z jak najlepszego wsparcia psychologicznego. Jeśli wiecie, że dzieje się coś złego, to po prostu zajrzyjcie do Kliniki PsychoMedic.pl w Krakowie i skorzystajcie z ich pomocy w tak ważnych sprawach. Na wizytę możecie umówić się poprzez stronę https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ więc nie warto tego odkładać w czasie.
Katrin

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: Katrin »

Okres dorastania naszych dzieci jest bardzo ważnym okresem rozwoju dla budowania dobrej kondycji zdrowia psychicznego. Dlatego jest to bardzo ważne by w odpowiednim momencie reagować na problemy i trudności jakie się pojawiają. Dobrze jest rozważyć także pomoc jaką jest np. https://sensusmed.pl/psychoterapia-poznawczo-behawioralna/
silesius

Re: Psycholog dla dziecka

Post autor: silesius »

Polecam sprawdzić oferty psychologów dziecięcych na stronie https://psychologuj.pl/specjalisci/psycholog-dzieciecy
Swoje oferty na tej stronie publikują specjalisci zdrowia psychicznego z całej Polski.
ODPOWIEDZ