Psychiatra Warszawa

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
tadzionorek
Posty: 163
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:38

Psychiatra Warszawa

Post autor: tadzionorek »

Moim zdaniem bardzo dobry psycholog z Warszawy, to ten: https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/. Znajdziecie tam w sumie wielu lekarzy o róznorakich specjalizacjach. Z pewnością więc, znajdziecie coś ciekawego dla siebie. Mnóstwo tam profesjonalistów w swoim fachu, polecam ;).
Awatar użytkownika
myrcella
Posty: 273
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:33

Re: Psychiatra Warszawa

Post autor: myrcella »

Ja również mogę polecić Psychomedic. Osobiście bardzo się wahałam przed skorzystaniem z usług psychologa, natomiast dostałam numer telefonu i zadzwoniłam. Polecam sprawdzić, infolinia Warszawa: 22 253 88 88. Moim zdaniem warto zawalczyć o siebie, bo kiedyś przyjdzie taki moment, że będzie za późno.
Awatar użytkownika
Pinki
Posty: 161
Rejestracja: 23 paź 2019, 11:24

Re: Psychiatra Warszawa

Post autor: Pinki »

W sumie ja też mogę wam polecić warszawski Psychomedic: https://psychomedic.pl/. Znajdziecie tam wielu wspaniałych lekarzy, którzy na pewno postarają się wam pomóc. Polecam wam sprawdzić w wolnym czasie, bo oferta jest jak dla mnie nadzwyczaj ciekawa.
Oleńka

Re: Psychiatra Warszawa

Post autor: Oleńka »

Dobrych specjalistów znajdziesz online na platformie wetalk. Bardzo wygodna forma kontaktu, możesz tylko wysyłać wiadomości tekstowe praktycznie codziennie lub umawiać się na rozmowy wideo. Nie trzeba nigdzie jeździć, dużo szybszciej i sprawniej otrzymuje się pomoc.
Oleńczuk

Re: Psychiatra Warszawa

Post autor: Oleńczuk »

Powinniście zawsze korzystać z jak najlepszej opieki na każdym polu. Dzisiaj dostęp do dobrych specjalistów jest zdecydowanie ułatwiony, dlatego też powinniście z tego korzystać. W https://psychomedic.online/ możecie nawet porozmawiać zdalnie z psychologami, dlatego też musicie być tego świadomi. To może Wam znacząco pomóc w wielu sytuacjach.
ODPOWIEDZ