psychiatra online

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 64
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:54

psychiatra online

Post autor: magdap »

Dzień dobry, co sądzicie o psychiatra online? Warto korzystać z pomocy w takiej formie? Zastanawiam się nad wizytami online, dlatego też będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
óbur

Re: psychiatra online

Post autor: óbur »

Psychiatra online nie da Ci tyle, co fachowiec bezpośrednio na spotkaniu w gabinecie. Dlatego dosyć rozsądnym pomysłem było zawiązanie współpracy z https://filipowskipsychiatra.pl/ , gdzie otrzymałem znakomitą pomoc, wsparcie a co najważniejsze wstałem na nogi!
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 106
Rejestracja: 13 mar 2019, 18:55

Re: psychiatra online

Post autor: kasiunia »

magdap pisze: ↑25 mar 2020, 10:26 Dzień dobry, co sądzicie o psychiatra online ? Warto korzystać z pomocy w takiej formie? Zastanawiam się nad wizytami online, dlatego też będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
Nie ma się nad czym zastanawiać, w psychiatrii najważniejsza jest rozmowa. Jak się okazuje kilka osób z mojej firmy korzysta z porad psychiatrów.Bardzo dobrą i wygodną formę oferuje klinika Psychomedic - https://psychomedic.online/ .Sami wybieramy termin spotkania ,opłacasz i czekasz na wizytę. Wizyta (porada) przez internet jest także możliwa. Rzeczywiście takie porady są skuteczne, widzimy to w pracy - po po takich wizytach rozmawiamy ze sobą. pzdr.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 186
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:23

Re: psychiatra online

Post autor: Bodzio12 »

Jeżeli potrzebujecie pomocy specjalisty, macie problem z nałogiem lub potrzebujecie rozmowy z psychologiem to chciałbym Wam polecić stronę https://wetalk.pl/ . Wielu osobom takie spotkania online znacznie bardziej pomagają, czego sam jestem przykładem. Wszelkie informacje macie na stronie.
Zuźka87

Re: psychiatra online

Post autor: Zuźka87 »

To jednak bardzo indywidualna kwestia. Jeśli zależy Wam na racjonalnym podejściu do tematu Waszego zdrowia, to jak najszybciej sięgnijcie po odpowiednią opiekę. Najlepiej byłoby zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i samemu przekonać się, jak bardzo takie gabinety psychologiczne mogłyby sprawdzić się w Waszym przypadku.
maliśka

Re: psychiatra online

Post autor: maliśka »

W razie czego warto na spokojnie zerknąć sobie tutaj https://onlinerecepta.pl/jakie-leki-ant ... -rodzinny/ i poczytać jakie leki antydepresyjne na receptę przedłuży lekarz rodzinny. Jest tam bowiem wiele ciekawych informacji i wskazówek, które mogą okazać się naprawdę niezwykle pomocne.
ODPOWIEDZ