przedszkole

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Michał2

przedszkole

Post autor: Michał2 »

Cześć, możecie mi doradzić, które przedszkole dla dziecka wybrać? Interesuje mnie przedszkole Nieporęt ale niestety nie mam pojęcia czy warto wysłać dziecko do przedszkola, w centrum Warszawy czy może gdzieś na przemieściach. Z dojazdem raczej i tak nie ma zbyt większego problemu bo muszę dojeżdzać samochodem do pracy. Może ktoś z Was orientuje się w tego typu kwestiach i doradzi mi coś na ten temat?
Sućko

Re: przedszkole

Post autor: Sućko »

Przedszkole w centrum to nie jest zawsze gwarancja dobrej jakości przedszkola. To samo dotyczy przedszkoli publicznych. Sama oddałam swojego maluszka do przedszkola publicznego Ala i Kot: http://www.alaikot.pl/ Nie jestem do końca pewna, czy chociaż połowa przedszkoli prywatnych ma tak cudowną opiekę jak to przedszkole w Piasecznie.

zamek w rudnie
aguśka88

Re: przedszkole

Post autor: aguśka88 »

Witam,zalezy mi na tym,by przed rozkreceniem nowego roku szkolnego zajac sie czyszczeniem przestrzeni. Co sądzicie o ozonowaniu? W obecnym czasie jest to chyba dosc wazne. https://ozonosfera.pl/uslugi-ozonowania ... zedszkoli/ Co o tym sądzicie? Pozdrawiam.
łókomski

Re: przedszkole

Post autor: łókomski »

Z kolei naszą córkę zdecydowaliśmy się oddać do prywatnego przedszkola http://www.przedszkoleentliczek.pl/edukacja . Taka jakość usług całkowicie sprostała naszym wymaganiom. Co najwazniejsze, w podstawie programowej znajduje się język angielski a na tym zależało nam najbardziej. Edukacja od samego początku!
starek

Re: przedszkole

Post autor: starek »

Przedszkole to świetny sposób na rozpoczęcie edukacji dziecka. http://www.alaikot.pl/ to idealne miejsce, aby to zrobić. Ma angażujące programy i ciepłe środowisko, co czyni go doskonałym wyborem do wczesnej nauki. Jest to warte rozważenia dla każdego rodzica szukającego najlepszego startu dla swojego dziecka.
ODPOWIEDZ