Prywatny dom opieki w Łodzi

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Higienistka
Posty: 33
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:49

Prywatny dom opieki w Łodzi

Post autor: Higienistka »

Zastanawiasz się gdzie najlepiej umieścić starszą osobę, która potrzebuje opieki? Osobiście serdecznie polecam https://www.familia.lodz.pl/ prywatny dom opieki. To świetne miejsce!
Awatar użytkownika
Dante
Posty: 43
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:34

Re: Prywatny dom opieki w Łodzi

Post autor: Dante »

Gdyby ktoś z Was z kolei był z mazowieckiego to ja mogę Wam polecić dom opieki w Nowym Dworze Mazowieckim. Mówię o Domu Rodzinnym. To bardzo dobra placówka dla seniorów. Przyjmują pacjentów zarówno na NFZ, jak i prywatnie. Dobrze tam się zajmą bliską Wam osobą.
Awatar użytkownika
Pracuś
Posty: 397
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:12

Re: Prywatny dom opieki w Łodzi

Post autor: Pracuś »

Moja mama aktualnie przebywa w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu . Wybór ten okazał się doskonały, wprost kapitalny. Mama ceni sobie przede wszystkim domową i rodzinną atmosferę, jaka panuje w tym miejscu. Do tego dochodzą komfortowewarunki i całodobowa opieka życzliwego personelu.

nitrox odzywki
Awatar użytkownika
kaczorgigant
Posty: 133
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:15

Re: Prywatny dom opieki w Łodzi

Post autor: kaczorgigant »

Do mnie takie miejsca zupełnie nie przemawiają. Nie oddałbym nikogo w takie miejsce i sam nie chciałbym w takim wylądować. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem dla seniorów będzie wynajęcie opiekunki dla takiej osoby. O tym, jak znaleźć taką opiekunkę informacje znalazłem na http://www.careteam.pl/jak-szukac-opiek ... -starszej/ .
proćka

Re: Prywatny dom opieki w Łodzi

Post autor: proćka »

Moim zdaniem warto zostawić ogłoszenie na sprawdzonej stronie z ogłoszeniami - dotrzesz do większej liczby zainteresowanych, masz wtedy tez możliwość wyboru kandydatki do takiej pracy
ODPOWIEDZ