Problem z alkoholem

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Domino
Posty: 39
Rejestracja: 16 lip 2019, 10:55

Problem z alkoholem

Post autor: Domino »

Niestety mało kto się przyznaje do uzależnienia od alkoholu. Raczej to inni widzą problem i zastanawiaja sie jak pomóc. Ja jestem w takiej sytuacji bo chce pomoc bliskiej mi osobie. Wydaje mi się, ze tutaj http://patromed.pl/ będą mogli mu pomóc, tylko jak go przekonać by chciał się zgłosić po pomoc ?
Awatar użytkownika
brokenhope
Posty: 5
Rejestracja: 02 sie 2019, 13:51

Re: Problem z alkoholem

Post autor: brokenhope »

Trzeba ten temat trochę głębiej przemyśleć niestety. Tak mi się przynajmniej wydaje.
Oszukujemy siebie tak często, że gdyby nam za to płacili, moglibyśmy się spokojnie utrzymać.
Awatar użytkownika
olimpka
Posty: 176
Rejestracja: 20 kwie 2019, 12:09

Re: Problem z alkoholem

Post autor: olimpka »

Specjalistyczny ośrodek jest w Wiśle - nazywa się Tratwa. Naprawde swietna opieka i terapia - widac, ze ludzie, ktorzy tam pracuja podchoda z ogromnym zaangazowaniem do tego co robia, bo potrafia pomoc nawet w ciezkich przypadkach
Awatar użytkownika
Julka
Posty: 28
Rejestracja: 09 cze 2020, 14:46

Re: Problem z alkoholem

Post autor: Julka »

Problem z alkoholem ma coraz więcej osób tutaj potrzebna jest fachowa pomoc i terapia. Jeżeli szukacie dobrego ośrodka to zerknijcie na ofertę Ośrodek Terapii Wiosenna. Znajduje się niedaleko Krakowa w spokojnej i cichej okolicy w której pacjenci dochodzą do siebie. Każdy przypadek jest analizowany indywidualnie i terapia jest dopasowana do chorego aby osiągnąć jak najlepsze efekty i wyleczyć pacjenta.
Awatar użytkownika
Xenia
Posty: 107
Rejestracja: 20 lip 2019, 15:15

Re: Problem z alkoholem

Post autor: Xenia »

Najważniejsze, żeby taka uzależniona osoba miała świadomość tego, że powinna się leczyć. Niestety z tym często jest problem. Warto się wówczas poradzić specjalistów. Z tego co słyszałam to jednym z najlepszych ośrodków jest Nefo. Został nawet wpisany na listę podmiotów leczniczych. Jest w nim prowadzony autorski program leczenia i pacjenci, którzy tam przebywają szybko dochodzą do siebie.
Awatar użytkownika
martka
Posty: 65
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:38

Re: Problem z alkoholem

Post autor: martka »

Problem z alkoholem ma coraz więcej osób, tylko do końca nie każdy zdaje sobie powagę całej sytuacji. Doskonale się o tym przekonałam jak mój tata zaczął pić. Uważał, że nie ma z tym żadnego problemu i całkowicie nad tym panuje. Ale w rzeczywistości tak nie było. Dlatego też chcąc mu jakoś pomóc chciałam namówić go do zgłoszenia się na leczenie. Tym bardziej, że trafiłam na taki Ranking ośrodków terapii gdzie mają bardzo dużą bazę takich ośrodków oraz terapeutów. Pozostaje mi tylko tatę do tego przekonać
ODPOWIEDZ