Powracająca angina - laryngolog pomoże?

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Rokin
Posty: 140
Rejestracja: 18 gru 2019, 9:17

Powracająca angina - laryngolog pomoże?

Post autor: Rokin »

Jak to wygląda w praktyce?
Czy z taką nawracającą anginą faktycznie najlepiej udać się do laryngologa?
Tutaj https://holsamed.pl/poradnia-laryngologiczna/ znalazłam namiar na jedno miejsce, gdzie przyjmuje taki specjalista.
Co wy byście polecali?
Może są jakieś naturalne sposoby na to, żeby raz a porządnie wyleczyć anginę?
Ewuś25

Re: Powracająca angina - laryngolog pomoże?

Post autor: Ewuś25 »

Laryngolog jak najbardziej pomoże ale może nie trzeba od razu lekarza tylko dobrze dobrany lek. Nie zawsze ból gardła to od razu [url=https://conagardlo.pl/kompendium-wiedzy ... -leczenie/]angina Objaw w postaci bolącego gardła czy problemów z przełykaniem to może być też inny stan. Na wszelkie takie stany zastosuje na początek Neo Angin i jak problem powróci to wtedy idź do lekarza.
Kłaczek

Re: Powracająca angina - laryngolog pomoże?

Post autor: Kłaczek »

Jeśli chodzi o anginę to nie lekceważ jej i udaj się do odpowiedniego lekarza specjalisty choć wiem że obecnie trudno się dostać. Jak jesteś z stolicy to najlepszym wyjściem będzie skorzystanie z tej oferty https://cmp.med.pl/cmp-ochota/laryngolog/ Centrum medyczne daje dostęp do specjalistów niemal od ręki a jeszcze lepiej będzie jak wykupisz pakiet usług który da ci dostęp do prawie każdego specjalisty co w obecnych czasach na pewno się przyda.
ODPOWIEDZ