polar z haftem

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Robertuś4242

polar z haftem

Post autor: Robertuś4242 »

Hej, wykonywaliście kiedyś nadruki na odzieży? Zastanawiam się, która firma wykona polar z haftem kraków. Chciałem zrobić polar z nadrukiem, ale nie mogę znaleźć firmy, która robi takie rzeczy na innych ubraniach niż koszulki. Może doradzicie mi coś na ten temat?
piłkuś

Re: polar z haftem

Post autor: piłkuś »

Hafty w małopolsce w Tuchowie robi firma z Tuchowa bodman. Zaglądnij tutaj https://www.bodman.com.pl/haft-komputerowy/ Mają niezły park maszyn. Ceny też spoko, jakość ok. Zamawiałiśmy tam oststnio 2000 polarów wyszły całkiem całkiem. Mają duży katalog odzieży bo są dystrybutorem Fruita na Polske
ginamó

Re: polar z haftem

Post autor: ginamó »

A wiesz chociaż, komu zlecić wykonanie tych haftów? Ja w końcu odezwałem się do http://haftynadrukibds.pl/ z którymi zrealizowanie tego pomysłu okazało się możliwe. To oni odpowiadają za wykonywanie nie tylko haftów, ale i nadruków na odzieży firmowej czy reklamowej. To faktycznie działa!
ghhjhłłł

Re: polar z haftem

Post autor: ghhjhłłł »

Aby haft trzymał się konkretnie to najpierw powinien zostać wykonany przez zaufanych specjalistów. Zgłosiłem się do http://www.hako.com.pl/ , dzieki ktorym mozemy sie pochwalic bardzo eleganckimi ciuchami firmowymi, wlasnie z haftem! Jakosc takiego haftu jest niezastapiona, pieknie to wyglada.
ODPOWIEDZ