pielęgnacja twarzy

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Robertuś0

pielęgnacja twarzy

Post autor: Robertuś0 »

Cześć, znacie się na pielęgnacji twarzy? Jeśli nie za bardzo to rzućcie okiem na https://klinikaotco.pl/artykuly/codzien ... -po-kroku/ Na tej stronie znajdziecie informacje, z których dowiecie sie jak wygląda pielęgnacja twarzy krok po kroku. Wiedzieliście, że w taki sposób powinno prawidłowo się dbać o twarz?
Jasna

Re: pielęgnacja twarzy

Post autor: Jasna »

Joga twarzy to ciekawy sposób na poprawę elastyczności i wyglądu skóry. Regularne ćwiczenia mogą pomóc w zmniejszeniu widoczności drobnych linii i zmarszczek. Znajdziesz więcej informacji na ten temat pod adresem https://moje-gniezno.pl/123960/joga-twa ... zy-dziala/ i warto pamiętać, że efekty mogą się różnić w zależności od osoby i jej typu skóry.
Graś

Re: pielęgnacja twarzy

Post autor: Graś »

Ekspertką nie jestem ale mogę podzielić się tym co mi pomogło zadbać o cerę- Hello Daktyl Orientany. Tonik lotion używam codziennie na oczyszczenie i ukojenie a raz na kilka dni robię peeling kwasowy. Od kiedy to stosuję nie mam wyprysków prawie wcale
Obrazek
ODPOWIEDZ