Pielęgnacja ciała

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Higienistka
Posty: 33
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:49

Pielęgnacja ciała

Post autor: Higienistka »

Hejka! Potrzebujesz kupić najlepsze kosmetyki do pielęgnacji ciała? Jeśli tak, to obowiązkowo zapoznaj się z ofertą https://www.apteka-leki.pl/. Ta apteka ma bardzo dużo pozytywnych rekomendacji. Z kosmetykami z tej apteki zadbasz o swoje ciało!
Awatar użytkownika
myrcella
Posty: 273
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:33

Re: Pielęgnacja ciała

Post autor: myrcella »

Jeżeli odczuwacie świąd czy pieczenie z okolic stref intymnych, to polecam wam zapoznać się z takim lekiem jak : https://ktomalek.pl/tantum-rosa-ulotka- ... ub-4788101 Jest to proszek do sporządzania roztworu dopochwowego, który świetnie radzi sobie takimi objawami.
Awatar użytkownika
melani
Posty: 20
Rejestracja: 17 wrz 2019, 14:28

Re: Pielęgnacja ciała

Post autor: melani »

Szczególnie zimą, ale nie tylko jest dla mnie ważne dobre nawilżenie mojej skóry. Można znaleźć w aptece sporo kosmetyków. Stawiam na naturalne, choć nie zawsze je kupuję w aptece. Drogerie też mają ich sporo. Olejek witaminowy balansujący pozwala mi dogłębnie nawilżyć ciało.
Awatar użytkownika
tuczynka
Posty: 147
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:39

Re: Pielęgnacja ciała

Post autor: tuczynka »

Moim zdaniem o urodę zawsze należy odpowiednio dbać, nie dopiero w momencie kiesy zaczynamy zauważać widoczne już, często niechciane zmiany. Wiele rzeczy robimy od lat i nie ma z tym najmniejszego problemu. Jest jednak wiele nowości , o których warto sobie poczytać. Ja często zaglądam na http://sztukakosmetologii.pl . Świetna strona zawierając wiele ciekawych materiałów poradnikowych, które naprawdę mi się przydają. Warto zajrzeć sobie w wolnym czasie.
ODPOWIEDZ