opakowania na chleb

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Kacperuś89

opakowania na chleb

Post autor: Kacperuś89 »

Hej, kupowaliście kiedyś opakowania na chleb? Z którego sklepu warto kupić takie produkty? Widziałem, że na stronie https://www.efekt.eu/oferta/piekarnictwo znaleźć można producenta takich opakowań ale czy jest warty uwagi? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 224
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: opakowania na chleb

Post autor: fiola »

Na chleby to podejrzewam, że potrzebne są opakowania z giętkiej folii, z nadrukami? I zamykane pewnie jeszcze. Nie wiem czy z firmą https://yanko.com.pl/ nie można podjąć współpracy w zakresie takich opakowań właśnie. Wydaje mi się, że to sprawdzony producent, od ponad 30 lat na rynku są i zaopatrują firmy także z branży spożywczej w solidne opakowania. Wykonane z najlepszej jakości materiałów.
Tyni8

Re: opakowania na chleb

Post autor: Tyni8 »

W branży spożywczej niezwykle ważne jest utrzymanie świeżości produktów. Producent folii spożywczej oferuje materiały, które są bezpieczne dla żywności i skutecznie chronią przed zepsuciem. Folia spożywcza jest niezastąpiona w kuchniach domowych i przemysłowych. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://www.vipak.pl/folia-spozywcza/
ODPOWIEDZ