Okulista na Śląsku?

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Trabkowski
Posty: 55
Rejestracja: 25 wrz 2019, 18:09

Okulista na Śląsku?

Post autor: Trabkowski »

Pojawiają mi się cyklicznie plamki w oczach, byłem u okulisty w mojej przychodni, ale nie pomógł. Znacie kogoś dobrego tej specjalności kto wreszcie coś mi przepisze?
Awatar użytkownika
Wiktors
Posty: 43
Rejestracja: 29 paź 2019, 11:17

Re: Okulista na Śląsku?

Post autor: Wiktors »

Spróbuj może zapisać się do przychodni Holsa Med w Katowicach na Kościuszki. Mają kilku dobrych specjalistów, sprzęt do zaawansowanej diagnostyki chorób oczu więc powinni znaleźć przyczynę schorzenia i coś zaradzić :)

Na stronie https://holsamed.pl/poradnia-okulistyczna/ jest nr telefonu i adres mailowy
Wiem bo u nich dobierałem nowe szkła
Władca mimiki.
Awatar użytkownika
Sonia1
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:17
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: Okulista na Śląsku?

Post autor: Sonia1 »

Każdy też na pewno dba o swój wizerunek i tutaj https://alteroffice.pl/ można znaleźć ładne dodatki do stylizacji, galanterię.

próbki zapachów
Antler Warszawa
Jacula123Ą

Re: Okulista na Śląsku?

Post autor: Jacula123Ą »

Polecam zerknąć na stronę https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku z tego co wiem ta firma ma dużo filii w całym kraju.
Rzeplińska

Re: Okulista na Śląsku?

Post autor: Rzeplińska »

W Katowicach jest dobra klinika okulistyczna - Optegra. Za wielu lekarzy tam nie znam, ale szczerze polecam panią doktor Janiszewską-Bil, która przeprowadziła u mnie zabieg laserowej korekcji wzroku. Dla mnie to ogromna zmiana na plus i jestem przeszczęśliwa, że udało mi się pozbyć wady wzroku i nie było żadnych przeciwskazań.
Andżelika832

Re: Okulista na Śląsku?

Post autor: Andżelika832 »

Rzeplińska pisze: ↑25 maja 2021, 14:41 W Katowicach jest dobra klinika okulistyczna - Optegra. Za wielu lekarzy tam nie znam, ale szczerze polecam panią doktor Janiszewską-Bil, która przeprowadziła u mnie zabieg laserowej korekcji wzroku. Dla mnie to ogromna zmiana na plus i jestem przeszczęśliwa, że udało mi się pozbyć wady wzroku i nie było żadnych przeciwskazań.
potwierdzam, na Śląsku dr Janiszewska-Bill jest najlepszą specjalistką od laserowej korekcji wzroku
ODPOWIEDZ