Okulista fachowiec

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Grześ

Okulista fachowiec

Post autor: Grześ »

Od tego ślęczenia przed kompem posypały mi się oczy, widzę coraz gorzej, a pracy przecież nie rzucę.. Wiecie kto w Katowicach jest dobry w okulistyce bo nie mam czasu latać po kilka razy tylko chcę od razu właściwej diagnozy i dobrania odpowiednich okularów.

Na razie znalazłem namiar na tą poradnię https://holsamed.pl/poradnia-okulistyczna/, ale chętnie dowiem się o jeszcze jakiejś alternatywnej :)
kiełłłon

Re: Okulista fachowiec

Post autor: kiełłłon »

Wizyty u okulisty powinny być obowiązkowe co jakiś czas jeśli chcemy dobrze dbać o oczy. Mnie jakiś czas temu okulista uświadomił jaki mam problem. I zalecił stosować krople evotears omega :) Fajnie bo są wegańskie, super, ze w ogole takie robia. no i regularne przerwy od pracy przy monitorze mam robic
Strepsils

Re: Okulista fachowiec

Post autor: Strepsils »

Jeśli chodzi o moje zdrowie to stawiam tylko na najlepszych i dlatego leczę się w klinice okulistycznej Libermedic pod okiem prof Grabskiej-Liberek www.libermedic.com .
Awatar użytkownika
tadzionorek
Posty: 166
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:38

Re: Okulista fachowiec

Post autor: tadzionorek »

Ostatnio zastanawiałem się, gdzie przeprowadzić profesjonalną laserową korekcję wzroku. Mój znajomy zasugerował skontaktowanie się z https://www.optegra.com.pl/. Co sądzicie o tej klinice? Czy warto rozważyć ich usługi?
ODPOWIEDZ