Ogrzewanie w pracy

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 86
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:36

Ogrzewanie w pracy

Post autor: paniola »

Kto z nas lubi remonty? Chyba nikt... Jednak co jakis czas trzeba je wykonać. Ja w tym roku przeprowadzałam gruntowny remont w miejscu mojej pracy i wymieniliśmy też ogrzewanie, mam nadzieje ze okaże sie to dobrą decyzją. Dodatkowo postanowiłam zainwestować w kurtynę powietrza https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_7714 i musze przyznać, ze faktycznie sie sprawdza. Kilka razy ogrzewanie było już włączone i faktycznie wyczuwa sie różnicę.
Awatar użytkownika
olimpka
Posty: 176
Rejestracja: 20 kwie 2019, 12:09

Re: Ogrzewanie w pracy

Post autor: olimpka »

o ja pamietam jak nam w kotlowni piec zmieniali :) Ale teraz mamy fajny ekologiczny z https://piecbud.net.pl/produkty.html na pellet :) Super prosty w obsludze dodatkowo
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 215
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: Ogrzewanie w pracy

Post autor: fiola »

W pracy na pewno nie może być za gorąco. Mózg o wiele lepiej pracuje w niższych temperaturach. Takie 22 stopnie jak nie nawet 21 i będzie ok. Ale najlepiej jak stałą temperaturę uda się utrzymywać. Pomogą w tym do kupienia analogowe sterowniki i regulatory temperatury na ceneo.pl. Proste urządzenia, niedrogie a niezawodnie działają w zakresie regulacji.
Awatar użytkownika
asxx
Posty: 211
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:57

Re: Ogrzewanie w pracy

Post autor: asxx »

Przyznam szczerze, że miejsce naszej pracy nie zawsze jest odpowiednio przystosowane do tego, aby było nam ciepło, ponieważ są pomieszczenia, które ciężko dogrzać, ale jeśli wszystko odpowiednio się zaplanuje i jeśli zdecydujesz się na Ogrzewanie elektryczne to jestem przekonana, że w miejscu pracy zawsze będzie ciepło.
Awatar użytkownika
fakttoja
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:20

Re: Ogrzewanie w pracy

Post autor: fakttoja »

Jeśli chodzi o ogrzewanie to bardzo ekonomiczny jest pellet, to świetne paliwo które można kupić bez problemu i to w dobrej jakości. Dzięki firmie Maximer http://www.maximer.pl/ która sprzedaje go zarówno do hurtowni jak i odbiorców indywidualnych można kupić go w bardzo atrakcyjnej cenie, od 1 marca obowiązują takie ceny: Maximer premium pellet jest teraz w cenie 690 zł oraz Maximer premium pellet din plus jest teraz w cenie 790 zł. Odbiorca indywidualny może kupić nawet 5 ton pelletu.
Awatar użytkownika
Pracuś
Posty: 397
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:12

Re: Ogrzewanie w pracy

Post autor: Pracuś »

Trzeba jednak uważać na takie ogrzewania - to może bardzo podrażniać nasze gardło czy nos. Trzeba zadbać o to aby oczyszczanie powietrza w miejscu pracy było na jak najwyższym poziomie. Firma AirDog oferuje takie dobrej jakości oczyszczacze ze skutecznymi filtrami zatrzymującymi kurze,pyłki,bakterie czy grzyby. W domu warto także mieć taki sprzęt, a szczególnie osoby ze skłonnościami do alergii i astmatycy
Awatar użytkownika
loczka
Posty: 5
Rejestracja: 20 sty 2020, 20:02

Re: Ogrzewanie w pracy

Post autor: loczka »

No my tez mamy kociol na wegiel i sam wegiel zamawiamy ze skladu Sobianek - maja dobra jakosc z polskich kopalni, a dodatkowo przywoza dostawe na miejsce :)
Awatar użytkownika
rewi92
Posty: 69
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:36

Re: Ogrzewanie w pracy

Post autor: rewi92 »

Uważam, że warto zainteresować się nowoczesnymi propozycjami na ogrzewanie. Szczególnie właśnie wtedy, jeśli musicie znaleźć rozwiązanie dla swojego miejsca pracy. Polecam sprawdzić sobie opcję, jaką jest klimatyzator z funkcją grzania. Firma https://erco-lodz.pl/klimatyzator-z-fun ... -wiedziec/ zajmuje się montażem i doborem odpowiedniego klimatyzatora do Waszego pomieszczenia. Warto zaufać specjalistom, bo tylko wtedy w pełni będziemy mogli korzystać ze wszystkich funkcji takich urządzeń.
ODPOWIEDZ