Odzież ochronna

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Zyta-91
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2021, 8:39

Odzież ochronna

Post autor: Zyta-91 »

Witajcie. Jeśli prowadzicie własne gabinety lekarskie, to gdzie zwykle zamawiacie takie produkty jak odzież jednorazowa? Wydaje mi się, że najlepiej jest kontaktować się bezpośrednio z producentami. Nie raz spotkałam się z przypadkowymi ofertami tego typu odzieży i powiem wam, że nie wzbudzały one mojego zaufania. Może też mieliście podobne sytuacje?
pózon

Re: Odzież ochronna

Post autor: pózon »

Odziez ochronną BHP pod moich pracowników zamówiliśmy prosto z oferty https://www.iskra.poznan.pl/produkty/odziez-robocza/ , co było całkiem rozsądne. Wysoka jakość w kombinacji z jeszcze lepszą ceną. A do tego wygoda i bezpieczeństwo pracy stały się bardziej przystępne, możliwe.
bóstrzak

Re: Odzież ochronna

Post autor: bóstrzak »

KRIS https://www.kris-wroclaw.pl/odziez-ochronna.html dostarczyli moim pracownikom bardzo porządną odzież. Ochronna, zbudowana z materiałów o najwyższej jakości, całkowicie sprostała moim wymogom. Tym sposobem mogą wykonywać trudniejszą pracę w bardziej ekstremalnych warunkach. Najważniejsza zaleta takiej odzieży to zabezpieczenie przed urazami ciała.
hiczungł

Re: Odzież ochronna

Post autor: hiczungł »

Moim pracownikom musiałem koniecznie zapewnić solidną, najwyższej jakości odzież roboczą. Po dłuższych poszukiwaniach zadecydowałem o doborze rozwiązań z oferty http://www.badinx.com/odziez-ochronna-mascot .Wytrzymała a przede wszystkim wygodna w użytkowaniu - to najważniejsze cechy!
gumiś

Re: Odzież ochronna

Post autor: gumiś »

Warto na pewno zerknąć sobie tutaj https://www.bhp-gabi.pl/k14,buty-robocze-sandaly.html . Mają tam bowiem wiele różnych ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Między innymi znajdziecie tam sandały robocze. Rozejrzyjcie się na spokojnie w tym miejscu.
Manniałłł

Re: Odzież ochronna

Post autor: Manniałłł »

Moi pracownicy działają w ciężkich warunkach, dlatego zadbanie o konkretną odzież było tutaj koniecznością. A wszystko to pochodzi z oferty https://krolpol.com.pl/oferta/odziez-oc ... -sweden-ab . Wytrzymałość i cena idzie tutaj ze sobą w parze. Kolejny plus to wysoki komfort użytkowania, przez co realizacja usług jest jeszcze prostsza. Największy hit to Kamizelka chłodząca TST .
rozmownaŚ

Re: Odzież ochronna

Post autor: rozmownaŚ »

Jeśli prowadzicie własne gabinety learskie, to może zainteresuje was ta oferta tu https://www.rsqdoctor.com/ Jest to program do gabinetu lekarskiego, który skutecznie usprawni pracę lekarza. Jest w nim min funkcjonalny system wystawiania e-recept i e-skierowań. Ten program jest tak skonstruowny by lekarze mogli się skupić tylko na leczeniu. Moim zdaniem ten program jest wart uwagi.
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 434
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Re: Odzież ochronna

Post autor: orton50 »

Odzież robocza musi być wykonana z wysokiej jakości materiału, posiadać elementy odblaskowe, ale także być odpowiednio zszyta. Uszczelnianie szwów w odzieży roboczej pozwala na dodatkowe zabezpieczenia przed wilgocią w miejscach łączenia materiału. W ten sposób mamy gwarancję 100% ochrony przed niekorzystnymi warunkami. Więcej można sprawdzić na http://loxy.pl/produkty/uszczelnianie_szwow/
Pikuś5

Re: Odzież ochronna

Post autor: Pikuś5 »

Cześć. Jeżeli mogę wam coś podpowiedzieć, to myślę że największy wybór w zakresie różnorodnej odzieży ochronnej, można znaleźć na stronie tego sklepu https://www.medicamask.pl/izob Nie wiem jak wy, ale ja bardzo często tam zaglądam, ponieważ można dostać porządne kombinezony ochronne w bardzo dobrej cenie
taikj

Re: Odzież ochronna

Post autor: taikj »

Teraz sporo jest tego na rynku i to dobrze, bo jest z czego wybierać. My sobie sprawdzaliśmy kilka firm i wybraliśmy odzież robocza i ochronną od producenta Flaxpol https://www.flaxpol.pl/clothing/clothing-main.html z Kluczborka. Oni mają w swojej ofercie wysokiej jakości produkty, które doskonale nam się sprawdzają, są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Dodatkowo te produkty są także dostępne w korzystnych cenach. Pracuje się w nich komfortowo, są wygodne, zdecydowanie je oraz samego producenta polecam.
ODPOWIEDZ