oczyszczacz powietrza

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Jaś0231112

oczyszczacz powietrza

Post autor: Jaś0231112 »

Hej, ktoś z Was ma oczyszczacz powietrza firmy Lifeair? Widziałem na stronie internetowej https://oczyszczacze.pl/ że mają naprawdę porządne oczyszczacze. Ale jak jest z tym w rzeczywistości?
Gośśka

Re: oczyszczacz powietrza

Post autor: Gośśka »

Najczęściej w przemyśle stosowane są filtry weglowe. Może słyszałeś kiedyś o właściwościach węgla aktywnego? Zakład Doświadczalny Produkcji Węgla Aktywnego wszystko dokładnie opisał w artykule www.zdpwa.com.pl/systemy-filtracyjne-sw ... ry-weglowe. Systemy filtracyjne świecowe są wydajne i bardzo dobrze radzą sobie z zanieczyszczeniami wielozwiązkowymi. Warto dodać jeszcze, że koszta eksploatacyjne są niewielkie.
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 434
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Re: oczyszczacz powietrza

Post autor: orton50 »

Bardzo ważnym elementem oczyszczania powietrza jest wybranie metod, które spełnią te oczekiwania w stu procentach. Stąd też węgiel aktywny producent to świetne rozwiązanie do nowoczesnych metod oczyszczających. Na stronie www.zdpwa.com.pl spotkasz się ze wszystkimi najważniejszymi informacjami na ten temat. Na pewno będzie to dobra inwestycja na przyszłość.
Śnieżka

Re: oczyszczacz powietrza

Post autor: Śnieżka »

A możecie polecić jakieś konkretne modele oczyszczaczy powietrza do mieszkania o powierzchni 60m? Szukam czegoś w rozsądnej cenie w ofercie sklepu https://zdrovi.pl/k/oczyszczacze-powietrza/ . Może właśnie jeden z tych byłby odpowiedni do mojego domu? Mam dwoje alergików i nadzieję na złagodzenie objawów choćby tylko w domu.
kłejek

Re: oczyszczacz powietrza

Post autor: kłejek »

W oczyszczaczu należy pamiętać także o wymianie filtra na czas, aby sprzęt pracował jak należy. Dobrą ofertę w tej kwestii ma firma Filterbank https://filterbank.pl/pl/i/Kontakt-i-dane-firmy/9 Bez trudu dobierzecie u nich właściwy produkt, a sprzedawcy na pewno chętnie pomogą w wyborze. Cenowo konkurencyjnie, więc warto skorzystać.

dtr am 50
kaszką

Re: oczyszczacz powietrza

Post autor: kaszką »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://idealnepowietrze.pl/k/coway-filtry/
ODPOWIEDZ