nowe mieszkania

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Marcuś2314

nowe mieszkania

Post autor: Marcuś2314 »

Witam, zamierzacie kupić mieszkanie? Na stronie https://www.hossa.gda.pl/ znajdziecie spory wybór ofert mieszkań na sprzedaż. Wydaje mi się, że może Was coś z tego zainteresować. Korzystaliście kiedykolwiek z usług dewelopera czy raczej nie mieliście z nim styczności?
głuc

Re: nowe mieszkania

Post autor: głuc »

Moi rodzice mieszkali w mieszkaniu przez całe życie.. teraz, zamarzyli sobie wybudowanie domu :D wybrali taki projekt https://www.mgprojekt.com.pl/idealny i jest idealny dla nich :) rodzice bardzo się cieszą, że ich wnuki będą miały gdzie biegać i spędzać czas w wakacje..
Józef

Re: nowe mieszkania

Post autor: Józef »

Mam niemiłe doświadczenie z deweloperami. Jeśli wszystkiego nie doczytasz w umowie, to wykorzystają co się da. Poza tym trzeba strasznie patrzeć im na ręce i na czas zgłosić wady... Dlatego wolę inne rozwiązania i szukać tak bardziej prywatnie lub po znajomych lub rodzinie którzy się tym zajmą. Wyjdzie taniej i pewniej jak dla mnie :D


---------------------------------------------
Pozdrawiam,
Józef z http://www.mielno.com/
jakośma

Re: nowe mieszkania

Post autor: jakośma »

W sumie mocno się denerwowałam pierwszym zakupem mieszkania. Kupowaliśmy jedno lokum na Ochocie, w inwestycji dewa Napollo. Wiem, że dziś mogę go polecić z czystym sumieniem, a wiecie, dlaczego? Przede wszystkim to odpowiedzialny deweloper. Wszelkie poprawki, jakie zgłaszane były (drobne i nieliczne) , zostały naprawiane w kilka dni po zgłoszeniu. Dziś czytam tu http://napollo.pl/ , że mają nowe inwestycje. To mnie cieszy, bo z nimi warto kupować mieszkania.
kaszką

Re: nowe mieszkania

Post autor: kaszką »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... http://aipoznan.pl/mieszkania-na-sprzed ... ny-poznan/
Tereno

Re: nowe mieszkania

Post autor: Tereno »

Spędziłem sporo czasu na poszukiwaniach, ale w końcu trafiłem na ofertę w Szczecinie - https://modehpolmo.pl/. Jestem zadowolony z mojego wyboru, to naprawdę przyjemne miejsce.
ODPOWIEDZ