metody przeszczepu włosów

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Paweł211

metody przeszczepu włosów

Post autor: Paweł211 »

Witam, wykonywaliście kiedyś zabiegi z medycyny estetycznej? Możecie mi powiedzieć jakie są metody przeszczepu włosów? Nie mogę znaleźć informacji na ten temat, a chciałbym wiedzieć czy istnieje kilka metod. Wykonywaliście kiedyś taki zabieg?
Cześek

Re: metody przeszczepu włosów

Post autor: Cześek »

Miałem przeprowadzony zabieg przeszczepu włosów WAW FUE w klinice Novoderm w Łodzi https://novoderm.pl. Na początku się obawiałem ale po konsultacji od razu się zdecydowałem. Zabieg był bez bolesny i trwał kilka godzin ale najważniejsze jest to że efekty są rewelacyjne . Czuje sie znów sobą i kompleksy zniknęły, umów sie na konsultacje mają tam różne zabiegi na pewno dopasują odpowiedni do ciebie i twoich potrzeb
grażka

Re: metody przeszczepu włosów

Post autor: grażka »

Chyba jest tych metod coraz więcej na rynku ale warto o nich poczytać i zwiększyć swoją wiedze . My wybraliśmy nowoczesna technologię smart graf ktora daje wysoka skutecznosc i sprawi, ze wlosy przeszczepione juz nie beda wypadac :) Moj ojciec byl na takich zabiegach w Bienkowscy Clinic w Czestochowie, pare miesiecy po zabiegach ma bujniejsza fryzure niz ja :)
ODPOWIEDZ