Metody na wypadanie włosów

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
DankaÓ

Metody na wypadanie włosów

Post autor: DankaÓ »

hej macie kaieś meirody na wypadanie włosów ? mojej mamie lecą garściami i nie możemy sobie poradzić zadne kremyi maści z aptek nie działają podpowedzcie cś
Ześka

Re: Metody na wypadanie włosów

Post autor: Ześka »

Mnie ne pomogły kremy ani szampony :( Mąż zabrał mnie do kliniki Novoderm w Łodzi https://novoderm.pl/ tam mi pomogli zdecydowałam się na zabieg przeszczepu włosów WAW FUE ,to bezbolesny ale bardzo skuteczny zabieg.
Awatar użytkownika
pinky
Posty: 99
Rejestracja: 29 lis 2019, 12:05

Re: Metody na wypadanie włosów

Post autor: pinky »

moj maz mial straszny problem z wypadaniem wlosow, probowal roznych domowych metod jak temu zaradzic, ale niestety bezskutecznie. gdzies wyczytal, ze bardzo fajnie dziala biotebal i postanowilismy zamowic z apteki leki dla mężczyzn serum i szampon przeciw wypadaniu wlosow, juz od jakiegos czasu stosuje i faktycznie widac spora poprawe, wlosy juz nie lecą tak jak kilka miesiecy temu.
Heńka

Re: Metody na wypadanie włosów

Post autor: Heńka »

Jest bardzo dużo rożnych metod pytanie tylko czy skutecznych .... mnie polecano maści kremy szampony maseczki i ... nic owszem po umyciu lub nałożeniu włosy nabrały np blasku lub były delikatne i aksamitne ale nie to było moim problemem. Dla tego zdecydowałam się na fachową konsultacje w klinice Bieńkowscy Clinik w Bydgoszczy , tam dobrano do mojego problemu odpowiedni zabieg i w końcu widzę jakieś rezultatu które na prawdę mnie satysfakcjonują

brokuły jakie ma witaminy
Piotruś

Re: Metody na wypadanie włosów

Post autor: Piotruś »

Moim zdaniem najlepiej poradzić się w dobrym salonie o porady. Poznań salon fryzjerski na pewno fachowo Ci doradzi co należy zrobić aby nie wypadały włosy. Czasem da się nad wszystkim zapanować jak tylko się chce. Szukając ciekawych rozwiązań zawsze znajdziemy coś najlepszego w takich miejscach.
Żaneta04

Re: Metody na wypadanie włosów

Post autor: Żaneta04 »

Nic przyjemnego jak ma się problem z wypadaniem włosów. Ważne żeby ten proces jak najszybciej zahamować, znaleźć przyczynę. Odpowiednie kosmetyki też będą pomocne. Tak jak szampon wzmacniający z serii Density Collection Grzegorz Duży. Nie tylko zapobiega wypadaniu włosów, ale też przyspiesza wzrost nowych. Do tego znacznie je wzmacnia. W 99% składa się z naturalnych składników, jest skuteczny.
ODPOWIEDZ