medycyna estetyczna

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Boluś89

medycyna estetyczna

Post autor: Boluś89 »

Witam, chcecie wybrać się na zabieg medycyny estetycznej? Z tego co widziałem to na stronie https://klinikaotco.pl/artykuly/medycyn ... ksualnych/ znajdziecie sporo informacji na temat medycyny estetycznej dla osób transseksualnych. Czytacie na takie tematy?
dużka

Re: medycyna estetyczna

Post autor: dużka »

to dla mnie żadne zdziwienie, ze tak wiele osób chodzi na zabiegi związane z medycyną estetyczną. Jeśli można bez większej ingerencji poprawić to i owo a przy tym poprawić sobie samopoczucie to czemu nie :) Ja jestem stała pacjentką Magicznej Kliniki i szczerze to miejsce polecam :) super lekarze z ogromną wiedzą i doświadczeniem a przy tym konkurencyjne ceny.
haniś

Re: medycyna estetyczna

Post autor: haniś »

Przede wszystkim trzeba wybrać gabinet, gdzie macie dostęp do profesjonalistów. To jest podstawa. Poza tym plusem jest to, że trzeba trafić do osoby, która potrafi doradzić i wybrać najlepsze rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb. Pomyślcie o tym koniecznie. Tutaj https://derm-al.pl/pl/medycyna-estetycz ... i-laserowe na spokojnie warto sobie zerknąć.
mątwa

Re: medycyna estetyczna

Post autor: mątwa »

To fajnie, że w dzisiejszych czasach mamy taką możliwość, skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej :) osobiście korzystałam tylko z dwóch :) modelowałam sobie usta, ale w sposób bardzo delikatny i za pomocą kwasu hialuronowego :D i korzystałam z depilacji laserowej, bo miałam nadmiar owłosienia na nogach i moja maszynka do golenia nie nadążała :lol: wszystko to robiłam w https://bienkowscyclinic.pl/ :) uważam, że mają tam sprzęt nowoczesnej generacji i lekarzy, którzy nie odwalają fuszerki :)
aśka

Re: medycyna estetyczna

Post autor: aśka »

Jeśli zastanawiacie się czy zabieg medycyny estetycznej to dobry pomysł, to myślę, że przyda wam się konsultacja w salonie https://estimedik.com/ z niej wszystkiego się dowiecie. Zanim skorzystałam z takiego zabiegu, to postanowiłam pójść na tą konsultację i nie żałuję, wiele z niej się dowiedziałam.
Aguśka

Re: medycyna estetyczna

Post autor: Aguśka »

Według mnie medycyna estetyczna jak i chirurgia plastyczna jest dla ludzi. Kilka lat temu powiększyłam piersi implantami u doktor Żukowskiej w Lublinie. Implanty do dziś są w idealnym stanie, trzymają się bardzo dobrze. Blizna po zabiegu jest minimalna i bardzo jasna. Nie wyobrażam sobie jak mogłabym dalej żyć z małymi i obwisłymi piersiami. Dziś dumnie kroczę po ulicach miasta i oddycham pełną piersią :)
Fruźek

Re: medycyna estetyczna

Post autor: Fruźek »

Faktycznie medycyna estetyczna jest czasami bardzo potrzebna i należy również przyznać, że całkiem sporo osób również boryka się z problemem bezzębia. Jak dla mnie jest to bardzo poważna sprawa i na pewno warto jest jak najszybciej rozpocząć właściwe leczenie. Muszę przyznać, że właśnie w klinice leczeniebezzebia.pl bardzo dobrze radzą sobie z takimi problemami.
Merfiźć

Re: medycyna estetyczna

Post autor: Merfiźć »

Moim zdaniem licówki załatwią wszystko i cały problem z mało atrakcyjnymi zębami idzie w niepamięć . Ja osobiście swoje licówki robiłam w MCS https://mcs-przychodnia.pl/?s=lic%C3%B3wki+ w Warszawie i zrobili mi piękne zęby w jeden dzień. Licówki bardzo dobrze zostały dopasowane i oczywiście mam białe zęby ale nie przesadzone a jak wiadomo to co przesadzone wygląda sztucznie
Merfiźć

Re: medycyna estetyczna

Post autor: Merfiźć »

Moim zdaniem licówki załatwią wszystko i cały problem z mało atrakcyjnymi zębami idzie w niepamięć . Ja osobiście swoje licówki robiłam w MCS https://mcs-przychodnia.pl/ w Warszawie i zrobili mi piękne zęby w jeden dzień. Licówki bardzo dobrze zostały dopasowane i oczywiście mam białe zęby ale nie przesadzone a jak wiadomo to co przesadzone wygląda sztucznie
ODPOWIEDZ