marketing

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Franuś02

marketing

Post autor: Franuś02 »

Hej, zastanawiacie się w jaki sposób dotrzeć do klientów? Moim zdaniem kampania SMS to sprawdzony sposób na osobistą komunikację z klientami. Możesz wysyłać powiadomienia oraz specjalne oferty na ich telefony. Na stronie https://freshmail.pl/wysylka-sms/ znajdziesz więcej informacji na ten temat. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

poradnia chirurgiczna tychy
Awatar użytkownika
zarobiony
Posty: 129
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:11

Re: marketing

Post autor: zarobiony »

Niestety z tego typu działań ja jeszcze nie miałem nigdy okazji korzystać więc na dobrą sprawę ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Sam aktualnie zastanawiam się nad wdrożeniem influencer marketingu. Jak czytałem na stronie http://www.adept-liceum.pl/czym-jest-in ... ie-oplaca/ to właśnie tam bardzo fajnie go opisano.
Awatar użytkownika
duduk
Posty: 266
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:57

Re: marketing

Post autor: duduk »

Jeśli chodzi o reklamę w sieci, to najlepiej mieć od tego profesjonalną firmę, dzięki temu reklama będzie wyglądała realnie i zachęci ludzi do odwiedzin Twojej firmy. U mnie od roku marketing wykonuje agencja reklamowe https://www.lartweb.pl/ i jestem zadowolony z efektów, teraz dodali do swojej oferty marketing szeptany Facebook, od razu skorzystałem i już po paru dniach miałem nowych klientów.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: marketing

Post autor: Kachna »

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach najbardziej firmom opłaca się inwestować w marketing internetowy :) Zanim jednak podejmie się jakieś kroki, warto poczytać sobie na ten temat. Na stronie internetowej https://marketingkrokpokroku.pl/ znajdziecie sporo wartościowych informacji, polecam tam zajrzeć :)
Dagreśsi

Re: marketing

Post autor: Dagreśsi »

Wydaje mi się, że żeby naprawdę zdobyć szersze grono odbiorców, trzeba połączyć różne sposoby reklamy. Poza marketingiem internetowym, warto też skupić się na reklamowaniu swojej firmy np. poprzez gadżety reklamowe - nie muszą to być wymyślne akcesoria, wystarczą ubrania dla pracowników, opatrzone logo firmy, czy breloki, na których potencjalni klienci będą mogli zobaczyć nazwę firmy. Polecam przejrzeć sobie ofertę firmy Imar ze Złotoryi: https://www.imarsc.pl/oferta/naszywki-z-logo bo zajmują się właśnie produkcją naszywek na ubrania, buty czy plecaki. Można dowolnie wybrać wielkość, kształt i wygląd naszywek tak, aby jak najlepiej odzwierciedlała charakter firmy, którą reprezentuje. Jakość ich wyrobów jest bardzo dobra - są szczegółowe, porządne, a logo jest dobrze widoczne. Polecam, taki sposób na pewno pomoże w zdobyciu nowych klientów.
koleś_098

Re: marketing

Post autor: koleś_098 »

Do marketingu telefonicznego/internetowego warto dodać jeszcze coś, co będzie promowało Twój biznes na scenie lokalnej. Najbardziej subtelnym, a zarazem skutecznym wyborem będą gadżety reklamowe. Jeśli nie wiesz, co mogłoby trafnie reklamować Twój biznes to przejrzyj ofertę firmy Nadruki Reklamowe z Bydgoszczy: https://www.nadrukireklamowe.com.pl/kos ... ukiem.html Mają taki wybór, że na pewno coś Cię zainspiruje, a jakość ich nadruków jest naprawdę dobra, więc logo Twojej firmy będzie bardzo dobrze widoczne. Dzięki temu będzie rzucało się w oczy i przykuwało uwagę potencjalnych klientów. :)
móranowski

Re: marketing

Post autor: móranowski »

Bardzo dobrze jest czasem skorzystać z porad marketingowych. Ogromnego wsparcia na tym polu udzielili mi https://www.arfa.pl/doradztwo-marketingowe/ , dzieki czemu otrzymalem niebywala, niezastapiona wiedze. Pozwala mi to na unikanie glupich bledow o ktore w tej branzy niestety latwo.
wątek

Re: marketing

Post autor: wątek »

W moim mniemaniu, warto zaufać profesjonalistom. Jeżeli decydujecie się na działania marketingowe, to koniecznie sprawdźcie tę firmę: https://push-ad.com/ . Znajdziecie tam świetnie skrojoną ofertę, która umożliwia automatyzację działań marketingowych, sprawne docieranie do grupy docelowej, czy świetną opcję na okna pop-up. Moim zdaniem, tego typu dedykowane narzędzia na pewno się sprawdzą :).
błazen

Re: marketing

Post autor: błazen »

Marketing internetowy to obecnie moim zdaniem absolutna podstawa. Jakby nie patrzeć wszystko przenosi się do siecie, więc koniecznie trzeba zadbać o swoją widoczność tam. Nie każdy potrafi prowadzić tego typu działania samemu tak, aby przynosiły one korzyści. Dlatego ja od razu postanowiłem powierzyć to zadanie fachowcom. Na https://piotrpolok.pl/konsultacje-marketingowe/ znalazłem Pana Piotra i to właśnie na niego się zdecydowałem.
Wileś

Re: marketing

Post autor: Wileś »

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań konkretnych specjalistów w zakresie działań marketingowych to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam jednak nawiązanie współpracy z agencją marketingową iWizerunek https://www.iwizerunek.pl/wizerunek-firmy/ z którymi bardzo dobrze nam się współpracuje. Zarówno ze względu na profesjonalizm, bardzo dokładnie przeprowadzone analizy, ale również dobranie kampanii tak aby generowały ruch, zainteresowanie i oczywiście znaczący wzrost sprzedaży.
adaś

Re: marketing

Post autor: adaś »

Ostatnio przeczytałem ciekawy artykuł, dotyczący optymalizacji procesów na rynku e-commerce. Mnóstwo świetnych informacji w zakresie digital marketingu udało mi się znaleźć właśnie na tej stronie https://digitalmarketing.pl/ . Moim zdaniem warto przeczytać ichniejsze wpisy, ponieważ pomogą wam zrozumieć kuluary marketingu cyfrowego. Wydaje mi się, że to dobra opcja, ponieważ treści są darmowe.
Bączek

Re: marketing

Post autor: Bączek »

Faktycznie kiedy mówimy o marketingu to jeśli wszelkie działania prowadzone są we właściwy sposób to na pewno będzie on przynosił zamierzone efekty. Zachęcam również każdego do przeczytania doskonałego wpisu https://adnext.pl/baza-wiedzy/strategie-marketingowe/ ponieważ strategie marketingowe są poniekąd czymś bardzo ważnym.
jolać83

Re: marketing

Post autor: jolać83 »

A może warto zdecydować się na zmianę wizerunku firmy? Może to bardziej zadziała zachęcająco na nowych klientów? Ja w swojej firmie zdecydowałam się na rebranding, firma zmieniła mi stronę, zaprojektowała logo, również wizytówki i ulotki i to bardzo pozytywnie wpłynęło na naszą firmę. Myślę, że było warto przeznaczyć na to swoje pieniądze :) poczytaj, może również Tobie się sprawdzi.
Jadźka44

Re: marketing

Post autor: Jadźka44 »

Oprócz reklam kierowanych do klientów pomyśl też o prezentacji swojej firmy którą przedstawisz kontrahentom podczas spotkań lub wystaw. Takie coś możesz zamówić w tej agencji https://tworzenieprezentacji.pl/ która ma doświadczenie w tej kwestii i chętnie udzieli ci wsparcia za niewielką opłatą. Dzięki nim szybko przekonasz do siebie potencjalnych klientów.
aguś955

Re: marketing

Post autor: aguś955 »

Ogólnie pamiętaj, że nie musisz od razu korzystać z usług agencji marketingowej, aby zareklamować swoją firmę. Na samym początku reklamą swojego przedsiębiorstwa możesz zająć się samodzielnie. Ciekawą formą reklamy, która faktycznie może pomóc jest influencer marketing. Można o nim przeczytać tutaj https://magazynfakty.pl/influencer-mark ... fenomenem/ .
gałąź

Re: marketing

Post autor: gałąź »

Dokładnie, ja również jestem zdania, że marketing internetowy jest tym, na który w obecnych czasach trzeba zwrócić największą uwagę. Trzeba na bieżąco dbać o swoją widoczność w sieci. Na stronie https://piotrpolok.pl/podcast/ natrafiłam na Pana Piotra. Postanowiłam się z nim skontaktować i po rozmowie już byłam pewna, że chcę żeby on prowadził działania marketingowe w mojej firmie.
Wąsik

Re: marketing

Post autor: Wąsik »

Ogólnie sam marketing jest faktycznie bardzo szerokim pojęciem i na ten moment ja zaczynam się skupiać na różnego rodzaju produkcjach video. Już nawet czytałem artykuł https://www.clarkluxcity.com/pl/biznes/ ... video.html jakie są najważniejsze powody aby właśnie takimi produkcjami video się zająć.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 278
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:12

Re: marketing

Post autor: mczay »

A jakie marketing polecacie jeśli chodzi o sklep internetowy? Ja tutaj https://bluemedia.pl/baza-wiedzy/blog/e ... teczne-cta znalazłam artykuł o tym co można zastosować w nim żeby klienci jednak zdecydowali się na zakupy u nas. Chyba to zastousję i zobaczymy jakie będą efekty.
Łomek

Re: marketing

Post autor: Łomek »

Rozwój technologii i mediów społecznościowych otworzył przed markami nowe możliwości dotarcia do konsumentów. Jednak to, jak efektywnie wykorzystać te kanały, zależy od wielu czynników. Specjaliści z agencji prezentowanej na https://tearsofjoy.pl/ posiadają wiedzę i narzędzia, aby maksymalizować te szanse, dopasowując strategie do specyfiki każdej platformy.
Robaczek

Re: marketing

Post autor: Robaczek »

Efektywne wykorzystanie reklamy płatnej w internecie wymaga głębokiej wiedzy o platformach, na których się ją realizuje, oraz optymalizacji kampanii pod kątem ROI. Dzięki współpracy z https://adnext.pl/ firmy mogą liczyć na ekspertów w zakresie PPC, którzy nie tylko zaprojektują skuteczną kampanię, ale również będą ją na bieżąco optymalizować, aby zapewnić najlepsze możliwe wyniki przy najniższych kosztach.
ODPOWIEDZ