laweta

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Michał23

laweta

Post autor: Michał23 »

Cześć, możecie mi powiedzieć czy każda Laweta Bielsko-Biała jest profesjonalna? Nie mam pojęcia która firma z tego miasta jest dostępna całodobowo, więc mam nadzieje, że polecicie mi kogoś sprawdzonego przez siebie. Korzystaliście w ogóle z usług pomocy drogowej?
mórarz

Re: laweta

Post autor: mórarz »

My z kolei sami postanowiliśmy się zapatrzyć w autolawetę. Całkiem rozsądną inwestycją okazał się zakup rozwiązań znanych z oferty https://www.kegger.eu/autotransportery.html . Z ich pomocą jesteśmy w stanie przewozić nasze drogie auta, w dużo bardziej przystępny i sprawdzony sposób. Jestem zachwycony!
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: laweta

Post autor: Kachna »

A czy ktoś z Was potrzebował kiedyś lawety na terenie Bydgoszczy lub okolic? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-bydgoszcz listę firm, które działają na ty rejonie właśnie jako pomoc drogowa. Więc gdyby komuś były potrzebne takie kontakty, to polecam zajrzeć ;)
łania

Re: laweta

Post autor: łania »

Wiele jest takich sytuacji, w których laweta czy holowanie jest jedyną możliwością dostarczenia pojazdu do warsztatu samochodowego. Warto na ten temat posiadać jakąś wiedzę, która zdecydowanie może się przydać. Ja wartościowy artykuł znalazłam na stronie https://e-laweta.com.pl/darmowe-holowan ... korzystac/ .
Hałas

Re: laweta

Post autor: Hałas »

Samo korzystanie z usług lawety czasami jest bardzo potrzebna gdyż niestety nie znamy daty i godziny kiedy nasz samochód odmówi dalszej jazdy. Zdecydowanie będąc w Warszawie to pomoc drogowa https://drogowipomocnicy.pl/ jest najlepszym wyborem kiedy mówimy o profesjonalizmie.
Zośka

Re: laweta

Post autor: Zośka »

Zanim doszło do naprawy mojego samochodu musiałam skorzystać z usług pomocy drogowej. To była jednym forma jego dostarczenia. Najbliżej lawetę znalazłam na stronie https://autolawety-24.pl/ . Zadzwoniłam, podałam swoje położenie i czekałam na pomoc. Panowie podjechali naprawdę szybko i dzięki sprawnej interwencji auto zostało odtransportowane do mechanika w naprawdę niedługim czasie.
ODPOWIEDZ