Kosmetyki do keratynowego prostowania włosów

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 107
Rejestracja: 13 mar 2019, 18:55

Kosmetyki do keratynowego prostowania włosów

Post autor: kasiunia »

Szukam na razie porady - pomocy. Chodzi mi o keratynowe prostowanie włosów .Trochę się na ten temat naczytałam ale i zasięgnęłam informacji u koleżanek w pracy. Mianowicie chcę sobie zrobić prostowanie włosów przy użyciu keratyną CocoChoco https://www.gobli.pl/cocochoco-c4430 .Moje pytanie jest takie , co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia w tym zakresie .Będę wdzięczna za wszelkie porady. pozdrawiam.
funiastaś

Re: Kosmetyki do keratynowego prostowania włosów

Post autor: funiastaś »

Uważam ,że w takich sprawach nie ma co używać substytutów.Zdecydowanie warto dopłacić i kupić cocochoco. Używając tańszych kosmetyków zaoszczędzimy parę złotych a efekt będzie nie zadowalający. Sama używałam w domu wersji Pure i Oryginal - obydwie bardzo dobre. Włosy wychodzą idealne, wyprostowane, wygładzone i błyszczące. Tak więc ja osobiście polecam. pzdr
SławkaRz

Re: Kosmetyki do keratynowego prostowania włosów

Post autor: SławkaRz »

I ja dorzucę parę słów ,kilka miesięcy temu koleżanka z pracy przekonała mnie do zrobienia keratynowego prostowania włosów w domu. Poprosiłam ją tylko ,żebyśmy zrobiły to u niej w domu i wyszło extra . Drogie koleżanki, to bułka z masłem spokojnie ,można zrobić prostowanie w domu. trzeba tylko mieć drugą osobę do pomocy .Myślę też ,że nie ma co kupować tańszych zamienników i od razu zaopatrzyć się w sprawdzoną keratynę CocoChoco . z pozdrowieniami.
Mańka25

Re: Kosmetyki do keratynowego prostowania włosów

Post autor: Mańka25 »

Potwierdzam ,wcale nie trzeba udawać się do specjalistycznego zakładu by zrobić keratynowe prostowanie włosów... tylko jak napisała poprzedniczka same nie dacie rady.Zaproście koleżankę do domu i zrobicie to wspólnie i napijecie się dobrego winka. Efekt ? - taki jak oczekiwałam, więc po co mam zmieniać preparat i firmę jak te z CocoChoco są już przetestowane.
Gożdz25

Re: Kosmetyki do keratynowego prostowania włosów

Post autor: Gożdz25 »

Mam pytanie do Was dziewczyny czy taki prezent w postaci dobrego zestawu do keratynowego prostowania włosów dla mojej dziewczyny to dobry pomysł? Wiem ,że od kilku już miesięcy marzyła o czymś do prostowania włosów ale to co mi pokazywała to była moim zdaniem amatorszczyzna. To co tutaj widzę i czytam mnie przekonuje.Proszę o krótkie info.
FinkaŚ

Re: Kosmetyki do keratynowego prostowania włosów

Post autor: FinkaŚ »

Moim zdaniem to świetny pomysł.Sama chciałabym otrzymać taki prezencik :D .Sama korzystam z tych kosmetyków i powiem Wam ,że te keratyny są super, efekt trzyma się nawet do pół roku tylko trzeba pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji po zabiegu. Polecam kupić też kupić szampon i odżywkę od Cocochoco po keratynowym prostowaniu. Taki zestaw z pewnością spodoba się dziewczynie.
Liść

Re: Kosmetyki do keratynowego prostowania włosów

Post autor: Liść »

Potwierdzam opinie przedmówców. To na prawdę dobre kosmetyki i jeśli myślicie o keratynowym prostowaniu włosów to polecam właśnie kosmetyki Coco Choco .Przecież chcemy mieć piękne włosy więc musimy pamiętać o odpowiednim ich odżywianiu. Polecam odżywkę Cocochoco Ceramide Intensive Restoration która zawiera odbudowujący kompleks olejków, naturalnych ziół oraz dobroczynnie działające na włosy ceramidy.
ODPOWIEDZ