kanistry produkcja

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Oanhuś2842

kanistry produkcja

Post autor: Oanhuś2842 »

Witam, mamy na forum kogoś kto interesuje się maszynami produkcyjnym? Dokładniej mówiąc zagadnienie, które mnie interesuje to kanistry produkcja. Jak dotychczas szukałem firmy produkującej kanistry ale bez skutku.
tarnów

Re: kanistry produkcja

Post autor: tarnów »

A czy takie kanistry mają związek z produkcją seryjną, w takich firma stosuje się wtedy specjalistyczne systemy klasy ERP aby zarządzać całym procesem produkcyjnym.
ghhjhł

Re: kanistry produkcja

Post autor: ghhjhł »

Przed wypuszczeniem karnistrów na rynek, należy poddać sprawdzeniu materiał z którego są wykonane. Specjalistyczne badania w tym stylu wykonali http://www.komplex90.pl/ , dzięki czemu mamy całkowitą pewność, iż wszystko jest ok i nasze produkty mogą pójść na produkcję.
wóbris

Re: kanistry produkcja

Post autor: wóbris »

Takie kanistry potrzebują zakrętek i innych elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Polecam wam w tym celu zgłosić się do http://hubeny.com.pl/ Jest to sprawdzony producent elementów z tworzyw sztucznych z usług, którego sam korzystam.
Jaś

Re: kanistry produkcja

Post autor: Jaś »

tarnów pisze: ↑08 paź 2020, 12:18 A czy takie kanistry mają związek z produkcją seryjną, w takich firma stosuje się wtedy specjalistyczne systemy klasy ERP aby zarządzać całym procesem produkcyjnym.

Z pewnością. Kolejnym, równie ważnym zagadnieniem jest redukcja kosztów produkcji. W tym aspekcie pomogła nam firma Entra Group https://entra-group.eu/oferta/model-by- ... ganizacji/. Jest to przede wszystkim optymalizacja w obszarze zapasów.
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 434
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Re: kanistry produkcja

Post autor: orton50 »

W przypadku masowej produkcji warto zaznajomić się z ideą SMED, która polega na skracaniu czasu przezbrojeń urządzeń i maszyn n produkcji. Przynoszą one wiele oszczędności a także zwiększają moce przerobowe. Proces innowacji można skonsultować z doświadczonymi ekspertami w tej dziedzinie - oferta do znalezienia na stronie https://entra-group.eu/oferta/model-by- ... -lean-wcm/
ODPOWIEDZ