gadżety reklamowe

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Maruś92

gadżety reklamowe

Post autor: Maruś92 »

Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w takich sprawach jak wybór gadżetu reklamowego? Natrafiłem na taki sklep https://regalo.pl/kategoria-produktu/ma ... -pluszowe/ ale nie wiem, który gadżet najlepiej wybrać. Wybór jest tak ogromny, że nie wiem na co się zdecydować. Doradzicie mi coś w tej kwestii?
wigłowiedz

Re: gadżety reklamowe

Post autor: wigłowiedz »

Ja mogę doradzić skorzystanie z oferty firmy Nadruki Reklamowe z Bydgoszczy: https://www.nadrukireklamowe.com.pl/kos ... ukiem.html - mają świetną jakość nadruku, więc możesz mieć pewność, że logo Twojej firmy będzie precyzyjnie wykonane, wyraźne i dobrze widoczne dla potencjalnych klientów. Wybór również jest ogromny, więc bez problemu wybierzesz coś, co wpisuje się w charakterystykę Twojej firmy. Jeśli nie wiesz, na co się zdecydować, postać na klasyki - koszulki, kubki, długopisy, torby materiałowe. Takie rzeczy przydają się na co dzień, więc będą dobrze promować Twój biznes. :)
Baśka134

Re: gadżety reklamowe

Post autor: Baśka134 »

Na rynku jest tego masa, ale ludzie lubią gadżety reklamowe. Kraków ma taki sklep https://grafihaft.pl/gadzety-reklamowe/ gdzie często się zaopatruję w różnego rodzaju fanty. Czasami warto zainwestować, na pewno się szybko zwróci. Mi również jest miło jak coś dostaję od innych praktycznie za nic. O takiej firmie zawsze dobrze się mówi. Na początku warto zainwestować w coś taniego, a potem jak się dorobicie to w coś droższego. Pozdrawiam serdecznie
polk

Re: gadżety reklamowe

Post autor: polk »

W naszym przypadku gadżety reklamowe to długopisy, smycze, torby bawełniane z nadrukiem, czy też buttony z magnesem. Ich wykonanie zlecamy firmie PATRZ z Iławy, które każde takie zlecenie traktuje indywidualnie i zajmuje się nim kompleksowo. Ceny mają atrakcyjne, opłaca się skorzystać z ich usług. Naprawdę uważam, że lepiej nie mogliśmy trafić, bo jest to firma, która ma doświadczenie, przykłada ogromną uwagę do jakości swoich produktów, a przy tym jest terminowa.
ODPOWIEDZ