gadżety reklamowe

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Nikituś77

gadżety reklamowe

Post autor: Nikituś77 »

Witam, nie wiesz jak reklamować swoją firmę? Według mnie warto pomyśleć o kubkach z logiem. Na stronie https://regalo.pl/kategoria-produktu/do ... -podrozne/ znajdziecie firmę, która wykonuje takie kubki. Uważacie, że jest to ciekawa forma reklamy czy raczej nie do końca?Nikituś77
Michaś_2

Re: gadżety reklamowe

Post autor: Michaś_2 »

Gadżety z logo firmy to bardzo dobry pomysł - prosty, ale skuteczny. Ja w tej kwestii polecam zainteresować się ofertą firmy IMAR ze Złotoryi, która tworzy breloki i naszywki reklamowe: https://www.imarsc.pl/o-firmie Takie gadżety można dowolnie zaprojektować, nadać im wybrany przez siebie kształt i kolor, dodać dodatkowe cechy, jak np. odblaskowość. Naszywki to świetny sposób na ozdobienie np. uniformów swoich pracowników i jednoczesną reklamę. Sam współpracowałem z firmą IMAR, więc wiem, że jakość ich gadżetów jest świetna, są porządnie i precyzyjnie wykonane, dlatego uważam, że warto się do nich odezwać.
Zdzisław S.

Re: gadżety reklamowe

Post autor: Zdzisław S. »

Kubek z nadrukowanym logo firmy to bardzo dobry pomysł na promocję. Więcej tego typu inspiracji znajdziecie na stronie internetowej https://www.cintapunto.pl/. Można tam również złożyć zamówienie na duże ilości gadżetów w atrakcyjnych cenach.
______________________________________________________________________
inuśka

Re: gadżety reklamowe

Post autor: inuśka »

My ostatnio szukaliśmy odzieży z haftowanym logo i trafiliśmy na GQB. Na początek zamówiliśmy bluzy z logo i czapki. Są naprawdę swietnej jakości i już myślimy o koszulkach i spodniach. Pracownicy na pewno się ucieszą. Koszulki będziemy też rozdawać naszym klientom jako prezent.
demi

Re: gadżety reklamowe

Post autor: demi »

Wiele zależy od tego, co konkretnie potrzebujcie. Właśni dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj https://www.opengift.pl/drewniane-podkladki-pod-kubek/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Warto dbać o swoich klientów, aby byli zadowoleni z prezentów.
ODPOWIEDZ