gadżety reklamowe

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Wiktoruś18

gadżety reklamowe

Post autor: Wiktoruś18 »

Cześć, nie wiecie jakie kupić gadżety reklamowe? Moim zdaniem warto rzucić okiem na https://regalo.pl/ekskluzywne-gadzety-r ... dla-vipow/ Jak sami możecie zobaczyć na tej stronie znajdziecie ogromny wybór produktów, w które warto zainwestować. Kupujecie w ogóle z internetu czy raczej wolicie robić zakupy w sklepach stacjonarnych?
hiczungł

Re: gadżety reklamowe

Post autor: hiczungł »

Takie gadżety najlepiej działają na klientów - także musiały zagościć i w naszej ofercie. Kubki reklamowe z własnym nadrukiem, ale również naklejki reklamowe wykonali dla nas http://www.fabrykanadrukow24.pl/oferta/ ... -nadrukiem . Traktuje to jako ciekawa forme promocji w dodatku to serio dziala na klientow!
mózykant

Re: gadżety reklamowe

Post autor: mózykant »

Naszywki na ubrania, przywieszki i breloczki a także inne produkty realizuje dla nas firma Imar https://www.imarsc.pl/oferta . Od dawna staramy się stawiać na reklamę oryginalną i nietuzinkową, w tym wypadku całkowicie spełniliśmy te pragnienie. Logo firmy, które widnieje na takich akcesoriach potrafi przyciągnąć uwagę nawet najmniej uważnej osoby. Wychodzę z założenia, iż warto stawiać na klasyczne patenty w przypadku reklamy i promocji!
ODPOWIEDZ