Duża utrata wagi

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Ględzia

Duża utrata wagi

Post autor: Ględzia »

Wzięłam się za siebie ostro, ale aż tak dużego spadku wagi się nie spodziewałam. W dodatku przez nową dietę i ćwiczenia straciłam apetyt. Myślicie że może to być objaw jakiejś choroby?
Bińka

Re: Duża utrata wagi

Post autor: Bińka »

Najlepiej poproś lekarza pierwszego kontaktu o skierowanie na badania, bo trzeba takie rzeczy kontrolować. A póki co kup sobie w DOZie nutridrinki Fresubin, są bardzo dobrze zbilansowane, nie mają dużej objętości, a bez problemu zastąpią Ci posiłek.
Ględzia

Re: Duża utrata wagi

Post autor: Ględzia »

Kiedy ja właśnie chcę jeść więcej normalnego jedzenia a nie zastępować go jakimiś suplementami :cry:
Awatar użytkownika
pinky
Posty: 99
Rejestracja: 29 lis 2019, 12:05

Re: Duża utrata wagi

Post autor: pinky »

taka szybka i duza utrata wagi to chyba nie jest zbyt dobre dla organizmu... moze warto sie skontaktowac z dietetykiem lub bariatra? https://odchudzanie.medicover.pl/ tutaj zrobia screening, pelna diagnostyke i dopasuja ci pelnowartosciwa, dobrze zbilansowana diete
Aniołek

Re: Duża utrata wagi

Post autor: Aniołek »

Tak, tutaj kluczowe znaczenie może mieć to, co dzieje się w głowie. Niestety, ale to właśnie te problemy najczęścieh wpływają na zaburzenia odżywiania. Myślę, że dobrym pomysłem będzie skorzystanie ze wsparcia, jakie oferuje Klinika PsychoMedic.pl. Mają siedzibę na Retkini, więc po prostu zadzwońcie do nich na 42 644 44 44 i umówcie się, by porozmawiać o Waszym problemie.
agresto
Posty: 179
Rejestracja: 06 sie 2020, 16:17

Re: Duża utrata wagi

Post autor: agresto »

Ostatnio trafiłam na sklep https://esterydy.pl/ i w nim udało mi się kupić naprawdę świetne suplementy, nie spodziewałam się, że będą na mnie tak dobrze wpływać. Według mnie nie ma lepszego sklepu z takimi suplementami, myślę, że i na was będą również solidnie działać.
Biankaś

Re: Duża utrata wagi

Post autor: Biankaś »

Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że duża utrata wagi wiąże się też z takimi konsekwencjami, jak nadmiar skóry, która pozostaje na przykład na brzuchu. U mnie właśnie tak było no i jedynym rozwiązaniem, które mogło pomóc, była operacja plastyczna. Zdecydowałam się na taką w klinice u dr Anny Olender https://drolender.pl w Żarkach Letnisko :)
ODPOWIEDZ