donice

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Tomekuś2667

donice

Post autor: Tomekuś2667 »

Hej, wiecie skąd kupić donice i osłonki? Widziałem na stronie https://www.sklep.cermax.com.pl/pl/10-d ... ceramiczne spory wybór takich produktów aczkolwiek zastanawiam się czy jakość będzie dobra. Możecie powiedzieć coś na ten temat? Skąd kupujecie donice?
miłka.12

Re: donice

Post autor: miłka.12 »

Jeśli chodzi o donice takie ogrodowe to mi najbardziej przypadły do gustu gazony ogrodowe od jońca, takie betonowe. Mają zazębiające się profile, co pozwala je łączyć ze sobą. Oczywiście każdy taki gazon może też stać pojedynczo. Zależy kto ma jaki pomysł tak naprawdę. Ciekawie się prezentują, w pięciu różnych kolorach do wyboru.
askiś0303

Re: donice

Post autor: askiś0303 »

Ładne, o różnej strukturze, kolorystyce donice ogrodowe znajdziesz na https://www.sfmeble.pl/c/donice-i-oslon ... dowe-ogrod . Mają tam wiele ciekawych takich propozycji w dobrej cenie. Wysyłka dobrze zabezpieczona i do tego zakupy, kiedy się tylko ze chce. Uwielbiam ten sklep, bo zawsze mają to, czego szukam.
ODPOWIEDZ