Domowa rezydencja

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
colomoa55

Domowa rezydencja

Post autor: colomoa55 »

Od kiedy pamiętam, w naszym domu można powiedzieć, że mówiło się sporo odnośnie prawdziwego, dużego domu. I skoro już o tym mowa, to jestem pewna, że możemy wskazać coś takiego https://www.mgprojekt.com.pl/projekty-r ... i/magnat-4 , jeśli chodzi o budowę. Ciekawi mnie jednak, jakie wy macie pomysły, na czym Wam zależy. Sądzę, że też będziecie wiedzieć więcej o samej budowie. Dodam, że zależy mi na czasie, bo podana niżej pracownia ma promocje do 25 marca na projekty, można sporo zaoszczędzić. Dajcie znać!

Biuro Architektoniczne MG Projekt Adres: 03-112 Warszawa ul. Uczniowska 14 (Białołęka) (na spotkania zapraszamy do nowego biura na ul. Uczniowskiej 13) tel. (22) 676 66 83, kom. 600 392 884 email: [email protected]
Awatar użytkownika
kimi
Posty: 85
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:02

Re: Domowa rezydencja

Post autor: kimi »

Warto też wiedzieć, kiedy poprosić o pomoc rzeczoznawcą budowlanego. Jest to specjalista, który między innymi wykonuje ekspertyzy techniczne zabudowań. Na stronie https://bieglyrzeczoznawca.pl/ekspertyzy_techniczne.php znajdziecie wszystkie informacje na ten temat.
ODPOWIEDZ