detoks alkoholowy

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
karś131

detoks alkoholowy

Post autor: karś131 »

Witam wszystkich z tym poważnym problemem! Ostatnio wyszedłem z ciągu alkoholowego i chciałbym was zmotywować do działania i pójścia na detoks alkoholowy! Nie będzie wam trudno znaleźć siły i zostawić alkohol i narkotyki! Wystarczy chcieć :) Pozdrawiam wszystkich i czekam na komentarze! Do usłyszenie i miłego wieczoru
Maruś24

Re: detoks alkoholowy

Post autor: Maruś24 »

Na detoks warto iść, ponieważ alkohol niszczy zdrowie. Dlatego też nie zwlekaj z tym i idź na terapie.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
esperal szczecin

kłącze tataraku do picia
Zuźka87

Re: detoks alkoholowy

Post autor: Zuźka87 »

Niestety, nie są to proste ani przyjemne tematy. Jeśli zastanawiacie się nad tym, co mogłoby być dla Was najkorzystniejsze, to na pewno powinniście wybrać się do dobrego specjalisty. Na stronie https://ktomalek.pl/srodki-na-kaca/k-104/1 macie sporo informacji na temat tego, w jaki sposób moglibyście poradzić sobie doraźnie, ale kluczem będzie na pewno poważne leczenie.

bieżanów nowy
Romualda12

Re: detoks alkoholowy

Post autor: Romualda12 »

Odtruwanie alkoholowe to tak naprawdę jedna z nowości, jakie zostały wprowadzone na nasz rynek. Mój kolega korzystał z detoksu alkoholowego w Siemianowicach Śląskich. Na zabieg zdecydował się z wizytą domową. Podczas detoksu alkoholowego do organizmu pacjenta wprowadzane są dwie kroplówki, jedna z glukozą, której celem jest wyrównanie poziomu cukru we krwi, a druga z solą fizjologiczną. Bardzo ważne jest również podanie odpowiedniej ilości środków przeciwbólowych oraz uspokajających. Pomogą one przy pacjentach, którzy odczuwają silny ból mięśni, a także niepokój.
ODPOWIEDZ