Czym jest rozwój osobisty?

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Subisława
Posty: 6
Rejestracja: 14 lip 2019, 13:51

Czym jest rozwój osobisty?

Post autor: Subisława »

Hej! Chciałabym trochę zaznajomić się z tematem rozwoju osobistego. Znacie może jakieś źródła gdzie mogłabym poczytać na jego temat?
Awatar użytkownika
Miśka
Posty: 9
Rejestracja: 26 lip 2019, 13:51

Re: Czym jest rozwój osobisty?

Post autor: Miśka »

Najlepiej sprawdź http://pii.com.pl/ - to świetny portal, na którym przeczytasz bardzo ciekawe artykuły na temat rozwoju osobistego. 
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 434
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Re: Czym jest rozwój osobisty?

Post autor: orton50 »

Przede wszystkim odnajdywaniem siebie, zrozumieniem tego na czym najmocniej Ci zależy i zwiększą świadomością działania. Dlatego też warto w niego inwestować swój czas, swoje zaangażowanie, a przede wszystkim swoje pomysły. Postaw także na dobrego mentora. Zajrzyj na stronę https://www.mentalnycoach.com/uslugi i poznaj możliwości rozwoju dopasowane do konkretnych potrzeb.
Awatar użytkownika
myrcella
Posty: 273
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:33

Re: Czym jest rozwój osobisty?

Post autor: myrcella »

Rozwinąć jak latorośl to się można dzięki książkom, nie pseudo znachorom. Uwielbiam książki. Nie mam jednego ulubionego rodzaju, ponieważ każdy rodzaj posiada swój klimat. Duży wybór książek jest w sklepie internetowym : https://www.taniaksiazka.pl/101-obrzydl ... 86663.html gdzie występują spore rabaty. Do tego można kupić książki z tego roku w niskich cenach.
lukaszszylo

Re: Czym jest rozwój osobisty?

Post autor: lukaszszylo »

Istnieją jednak zabiegi medycyny estetycznej, które są ściśle związane ze stomatologią i wykonywane są według ścisłych zaleceń dentysty. Są to zabiegi, których celem nie jest upiększanie, a leczenie lub inaczej mówiąc - korygowanie wad szczękowych.

- Na koniec warto wspomnieć o zabiegach z tej dziedziny medycyny, które tylko my, stomatolodzy, badamy i przeprowadzamy: bruksizm, nadmiernie rozbudowane mięśnie żwacze, zaciskanie zębów i ich ścieranie. To leczymy ostrzykując mięsień proteiną botulinową, co przynosi pacjentom dużą ulgę i też poprawę wyglądu, bo łagodzi rysy twarzy.

Ja pod kątem stomatologii estetycznej mogę polecić usługi jakie oferuje doktor Alicja Mol (www.freshmed.com.pl). Świetny specjalistka przyjeżdżałam do niej z Łodzi i dzięki niej mam faktycznie kompletnie odmieniony uśmiech. Jeśli szukacie dobrego specjalisty, który zajmie się przygotowaniem indywidualnej metamorfozy uśmiechu to zdecydowanie możecie liczyć na jego pomoc w centrum FRESHMED.
ODPOWIEDZ