Cukrzyca a pandemia

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Jamęs59

Cukrzyca a pandemia

Post autor: Jamęs59 »

Cześć wszystkim. Jak sobie radzicie z cukrzycą w czasie pandemii? Jak wiadomo, siłownie, baseny, wiele obiektów jest zamkniętych i jesteśmy niestety skazani głównie na siedzenie w domu. Jak sobie z tym radzicie? Ćwiczycie w domu cokolwiek, czy raczej tak jak ja nie macie za bardzo na to ochoty? Nawet na spacery z maseczką niezbyt się wychodzić, bo cały urok tego znika.


----------------------------------------------------------------------------------
Pozdrawiam,
Jan z http://www.aswpoznan.eu/lakiernia-tel-602-214-025/
Grażka90

Re: Cukrzyca a pandemia

Post autor: Grażka90 »

Generalnie nie jest lekko, bo choroba doskwiera czy pandemia jest, czy jej nie ma. Ja niedługo będę musiała się zaopatrzyć w aparat do pompy insulinowej. Polecono mi tę hurtownię i zastanawiam się, który z tych aparatów https://spacemed.pl/pl/c/Pompy-objetosciowe/350 będzie najlepszy. Czy ktoś jest mi w stanie coś doradzić? Z góry dzięki!
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 224
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: Cukrzyca a pandemia

Post autor: fiola »

A tak jak i przed pandemią, sklepów nie zamknęli, dalej można kupować produkty z niskim indeksem glikemicznym i odpowiednio różnicować posiłki pod względem wartości odżywczych. Jeśli macie z tym problemy to odsyłam na https://fitking.pl/dieta-dla-cukrzyka/ . Dowiecie się co jeść, można też zawsze zamówić dietę pudełkową i mieć pewność, że posiłki będą przeznaczone dla osoby z cukrzycą.
Sławomir

Re: Cukrzyca a pandemia

Post autor: Sławomir »

Choruje na cukrzycę od wielu lat i jest to dla mnie problematyczne. Jeżeli chodzi o mnie, to korzystam z produktów Redusugar kapsułki , ponieważ mają bardzo dobrą skuteczność. Mają za zadanie ustabilizowanie poziomu cukru we krwi oraz zmniejszenie wchłaniania glukozy do organizmu.
ssooby

Re: Cukrzyca a pandemia

Post autor: ssooby »

Leczenie cukrzycy wymaga indywidualnego podejścia i regularnej kontroli. Prywatna opieka u diabetologa w PZU Zdrowie - https://zdrowie.pzu.pl/ zapewnia szybki dostęp do wysokiej jakości usług medycznych. Dzięki pakietowi zdrowotnemu można się spodziewać wizyty u specjalisty w ciągu maksymalnie 5 dni od zgłoszenia. To nie tylko komfort, ale także pewność, że zdrowie jest w dobrych rękach.
ODPOWIEDZ