co wpływa na sprawność skeksualną ?

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
kaszką

co wpływa na sprawność skeksualną ?

Post autor: kaszką »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://medmiasto.pl/suplementy-na-pote ... seksualnej
Awatar użytkownika
zimka
Posty: 257
Rejestracja: 26 mar 2019, 1:25

Re: co wpływa na sprawność skeksualną ?

Post autor: zimka »

Na sprawność seksualną wpływ ma wiele rzeczy. Nawet unikanie stresu jest bardzo ważne. Zdrowy tryb życia, dieta, to takie najważniejsze. A żeby seks dawał jak najwięcej przyjemności to też ważne jest skuteczne zabezpieczenie. Widzę po sobie, że odkąd mam belarę nie stresuję się, mam częstszą ochotę na seks. Dla męża też większa przyjemność, jak nie musi stosować prezerwatyw, chociaż wcześniej nigdy nie protestował co do stosowania ich. Ale tak jest dużo lepiej dla nas obojga.
Szczęśliwa

Re: co wpływa na sprawność skeksualną ?

Post autor: Szczęśliwa »

Myślę, że warto byłoby zerknąć sobie na stronę https://www.strefanamietnosci.pl/ na której znajdziecie sobie szczegółowe informacje związane ze sprawami erotycznymi. Myślę, że warto dowiedzieć się kilku szczegółów, aby polepszyć sobie swoje życie seksualne. Tam na pewno znajdziesz odpowiedź na pytanie co wpływa na sprawność seksualną.
rafał90

Re: co wpływa na sprawność skeksualną ?

Post autor: rafał90 »

Zimka , wspomniałaś o bardzo ważnej kwestii. Otóż jak najbardziej masz rację, że na sprawność seksualną wpływa stan psychiczny człowieka i to bardzo mocno. Dlatego jestem zdania, że bez konsultacji z seksuologiem nie powinno się zażywać żadnych lekarstw, gdyż okazać się może iż kompletnie nie tędy droga. Jeśli ktoś z Was chciałby dyskretnie umówić się z takim specjalistą na rozmowę i być może terapię w dalszej perspektywie to można to zrobić przez stronę https://harmonia.luxmed.pl/oferta/inne- ... eksuologa/ . Poradnia Harmonia jest moim zdaniem miejscem naprawdę godnym zaufania, po pierwsze dlatego, że normalnie przyjmuje pacjentów a nie udziela tele-porad, a po drugie wiem, że tam bardzo pomogli poukładać problemy małżeńskie moim znajomym, którzy właśnie pod kątem potrzeb związanych z bliskością fizyczną nie mogli się dogadać.
głażka03

Re: co wpływa na sprawność skeksualną ?

Post autor: głażka03 »

Jeśli chodzi o naszą kobiecą sprawność seksualną to problemem mogą być infekcje intymne spowodowane przez suchość pochwy. Właśnie coś takiego miałam i przez ból oraz pieczenie musieliśmy przestać uprawiać seks z mężem. Po prostu dyskomfort był zbyt duży. Poszłam do apteki z pytaniem co mi w tej sytuacji mogłoby pomóc. Okazało się, że są różne preparaty. Ja wybrałam cicatridinę z uwagi na kwas hialuronowy i wyciągi z ziół w składzie. Te globulki działają gojąco i regenerująco i tak faktycznie jest.
Orłowska

Re: co wpływa na sprawność skeksualną ?

Post autor: Orłowska »

zimka pisze: ↑16 mar 2021, 19:39 Na sprawność seksualną wpływ ma wiele rzeczy. Nawet unikanie stresu jest bardzo ważne. Zdrowy tryb życia, dieta, to takie najważniejsze. A żeby seks dawał jak najwięcej przyjemności to też ważne jest skuteczne zabezpieczenie. Widzę po sobie, że odkąd mam belarę nie stresuję się, mam częstszą ochotę na seks. Dla męża też większa przyjemność, jak nie musi stosować prezerwatyw, chociaż wcześniej nigdy nie protestował co do stosowania ich. Ale tak jest dużo lepiej dla nas obojga.
Na pewno brak stresu, ja się stresowałam wpadką, teraz z bloga Kllinika Stonava wiem, że mogę bezpiecznie i zgodnie z czeskim prawem usunąć tam ciążę, więc już tak się nie stresuję, oczywiście zawsze się zabezpieczamy, ale wiadomo, nie ma 100% pewności.
Zuźka87

Re: co wpływa na sprawność skeksualną ?

Post autor: Zuźka87 »

Widzę, że temat dosyć popularny, bo faktycznie coraz więcej młodych mężczyzn ma problemy z potencją. Czasami wystarczy zmiana trybu życia, diety oraz wspomaganie organizmu takimi suplementami https://ktomalek.pl/suplementy/potencja/cs-27/1 . Problem wydaje się duży, ale zobaczycie, że nawet mniejsze stres na co dzień już sporo może zmienić.
Awatar użytkownika
duduk
Posty: 266
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:57

Re: co wpływa na sprawność skeksualną ?

Post autor: duduk »

Może warto kupić leki na potencje https://esterydy.pl/libido/ dla mnie one pomogły, chociaż sporo przed nimi się wzbraniałem. Czasami nie mamy za dużego wyboru i jest to nasza ostateczność, która jak widać pomaga i nie doprowadza nas do większych zmartwień.
daciak

Re: co wpływa na sprawność skeksualną ?

Post autor: daciak »

Suplementy Blue Power z He są doskonałe! Uzyskałem wspaniałe rezultaty, a moja partnerka nigdy nie narzeka. Pełne zadowolenie to dla mnie to, co najważniejsze!
JOLa7852

Re: co wpływa na sprawność skeksualną ?

Post autor: JOLa7852 »

Jesli problem leży po stronie meżczyzny, to pomoże viagra. Lek sprawdzony, skuteczny. Receptę załatwisz podczas e-konsultacji i zwykle nie trwa to dłużej niż pół godziny.
Awatar użytkownika
miszol
Posty: 343
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:51

Re: co wpływa na sprawność skeksualną ?

Post autor: miszol »

Może warto byłoby pomyśleć o seks spotkaniu z atrakcyjną kobietą? Jeśli lubisz taki seks bez zobowiązań, to portal https://pl.hustly.eu/ jest prawdziwą gratką. Mówię ci, nigdzie indziej nie znajdziesz tylu atrakcyjnych kobiet.
walis

Re: co wpływa na sprawność skeksualną ?

Post autor: walis »

Niestety problemy z potencją mogą być trudnym i wstydliwym problemem. Jednak pomoc jest dostępna np. https://kamagramax.pl/blog/ to blog poświęcony dostarczaniu pomocnych informacji i porad związanych z męskim zdrowiem seksualnym. Sprawdź go, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak poprawić swoją potencję i utrzymać dobre samopoczucie seksualne.
ODPOWIEDZ