Borelioza

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
tadzionorek
Posty: 178
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:38

Borelioza

Post autor: tadzionorek »

Znacie jakieś sprawdzone strony, na których można dowiedzieć się więcej w temacie boreliozy? Czekam na wasz odzew kochani! :)
Awatar użytkownika
myrcella
Posty: 273
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:33

Re: Borelioza

Post autor: myrcella »

Borelioza jest bardzo poważna chorobą, która jest niezwykle groźna dla naszego zdrowia i życia. Dlatego po ukąszeniu przez kleszcza powinniśmy jak najszybciej poddać się odpowiednim badaniom. Tutaj : https://futuramedica.pl/dr-optimus-biorezonance/ możesz dowiedzieć się więcej na ten temat oraz zaopatrzyć sie w urządzenie, którym będziesz mógł wyleczyć się z tej okropnej choroby.
Awatar użytkownika
szyjenka
Posty: 64
Rejestracja: 23 wrz 2019, 8:54

Re: Borelioza

Post autor: szyjenka »

Wiem, że w laboratorium diagnostyce da się śmiało przebadać właśnie czy nie mamy boreliozy, wiec jak macie jakiekolwiek podejrzenia, na przykład bóle głowy, mięśni czy stawów, to warto się wybrać na tego typu badania
Awatar użytkownika
Katerina25
Posty: 615
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:20

Re: Borelioza

Post autor: Katerina25 »

Jeśli chodzi o boreliozę to nie ma z tym żartów, jeśli jest jakiekolwiek podejrzenie tego, że możesz mieć boreliozę, warto od razu udać się do specjalistów. Takich poznasz po używanym sprzęcie, warto udać się laboratorium na badanie krwi, zwróć uwagę, czy dane laboratorium posiada sprzęt laboratoryjny z https://www.metrohm.com/pl-pl/przeglad- ... czkowanie/. Ten specjalistyczny sprzęt jest najwyższej jakości, wiec wiesz, że wyniki nie są w żaden sposób błędne.
wieśka

Re: Borelioza

Post autor: wieśka »

wiem, to jest bardzo trudna choroba do wyleczenia, wiele osób potem bardzo długo choruje i nie może się wyleczyć
Awatar użytkownika
monia
Posty: 37
Rejestracja: 26 mar 2020, 10:04

Re: Borelioza

Post autor: monia »

A próbowaliście czegoś takiego jak szczeć korzeń , to jest wyciąg który jest uznawany jest za jeden z najważniejszych środków wspomagających leczenie boreliozy i innych chorób odkleszczowych.
Waćka

Re: Borelioza

Post autor: Waćka »

wieśka pisze: ↑27 sty 2021, 12:08 wiem, to jest bardzo trudna choroba do wyleczenia, wiele osób potem bardzo długo choruje i nie może się wyleczyć
Niestety to prawda.Właśnie dlatego bardzo ważna jest profilaktyka.Warto trochę dowiedzieć się na temat boreliozy, co ja powoduje - https://ktomalek.pl/blog/ukaszenie-prze ... iem/w-1874 .Wiedza na te tematy jest niezwykle ważna , tym bardziej ,że sezon na kleszcze już niedługo się rozpocznie. Poczytajcie a pewniej będziemy wchodzić do lasu bo będziemy wiedzieć jak postępować.
Łukasz777

Re: Borelioza

Post autor: Łukasz777 »

By nie doszło do ukąszenia przez kleszcza warto zapoznać się z tym tematem. Warto wiedzieć jak zapobiegać i co robić jeśli już do ukąszenia dojedzie - https://ofio.pl/katalog-firm/85179/jaki ... -kleszcza/ .Czy wiecie ,że około 30 % kleszczy jest nosicielami bakterii wywołującej boreliozę ? Czy to jednak oznacza ,że możemy bagatelizować sprawę i ryzykować ,że ugryzie nas ten nie zarażony kleszcz ? Absolutnie nie.
ODPOWIEDZ