biuro tłumaczeń

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Franuś9233

biuro tłumaczeń

Post autor: Franuś9233 »

Cześć, szukam biura tłumaczeń w poznaniu lub okolicach. Narazie natrafiłem na http://www.biurotlumaczen.pl/poznan/ Znacie kogoś komptenego?
hiczungł

Re: biuro tłumaczeń

Post autor: hiczungł »

Warto współpracować z porządnymi biurem tłumaczeń. Masę dokumentów przetłuaczyli dla nas https://www.unia-rzw.com.pl/oferta , sprawnie i profesjonalnie. Jakość robi wrażenie, pięknie to wygląda i atrakcyjnie. Pomyśl nad taką inwestycją, w końcu sami byśmy tego tłumaczenia nie przeprowadzili!
abażur

Re: biuro tłumaczeń

Post autor: abażur »

A co dokladnie potrzebujesz przetlumaczyc? Rozne firmy zajmuja sie tlumaczeniem roznych dokumentow. Jak sprowadzilismy samochod zza granicy okazalo sie ze trzeba wiele dokumentow przetlumaczyc i nie kazdy sie tym zajmie, dlatego poszukalam w sieci i tak trafilam na firme https://www.duplikatydowodow.pl/ oni sie tym zajeli profesjonalnie
Antońna

Re: biuro tłumaczeń

Post autor: Antońna »

Mam pytanie czy tłumaczenie dokumentów to wyłącznie dokumentów fizycznych czy również elektronicznych? Jeśli elektronicznych to w jakiej formie są one tłumaczone? Jak w takim wypadku odbywa się obieg dokumentów związanych z tłumaczeniem? Czy są one potem wysłane w formie fizycznej czy elektronicznej? Dużo pytań ponieważ w naszej firmie został wprowadzony elektroniczny obieg dokumentów od https://www.contman.pl/
ODPOWIEDZ