badania diagnostyczne

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 64
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:54

badania diagnostyczne

Post autor: magdap »

Dzień dobry, w jakim centrum w Krakowie wykonujecie badania diagnostyczne? Szukam sprawdzonego miejsca, dlatego też będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
Awatar użytkownika
niemowlak
Posty: 11
Rejestracja: 29 lip 2020, 12:44

Re: badania diagnostyczne

Post autor: niemowlak »

zanim zaczniesz się decydować na badania diagnostyczne - warto poczytać jakie sa dostępne i co można po nich oczekiwać. Co oznaczają skróty w wynikach etc https://www.mojniemowlak.pl/badania-diagnostyczne/
Piękna22

Re: badania diagnostyczne

Post autor: Piękna22 »

Jeśli potrzeba wykonać badania z jakiegokolwiek zakresu USG to skieruj się do tej kliniki https://www.gabinetusg.com.pl/ która przeprowadzi potrzebne badania oraz wyda diagnozę sporządzoną przez specjalistę. Oczywiście klinika posiada swoich lekarzy co gwarantuje że wyniki i opinię dostaniesz szybko a to gwarantuje szybkie podjęcie dalszego leczenia. Koszt usług też jest bardzo atrakcyjny.
Sławomir

Re: badania diagnostyczne

Post autor: Sławomir »

Jeżeli szukacie miejsca, w którym będziecie mogli wykonać wszelkie badania lekarskie oraz spotkać sie na konsultacje ze specjalistami, to zdecydowanie mogę Wam polecić https://rexmedica.pl/badania/usg/ . Jest to profesjonalne Centrum Diagnostyki Obrazowej, którego ofertę usług znajdziecie na stronie głownej.
słoń

Re: badania diagnostyczne

Post autor: słoń »

@Piękna22, tej kliniki w Warszawie nie znam ale chętnie Wam polecę moją sprawdzoną od usg. Taką diagnostykę zawsze robię w https://multimed.pl/ . Lekarze są delikatni, wiele tłumaczą i poświęcają tyle czasu, ile potrzebujesz. Personel też życzliwy, na terminy nie czeka się długo. Doceniam tę placówkę.
Awatar użytkownika
Pinki
Posty: 161
Rejestracja: 23 paź 2019, 11:24

Re: badania diagnostyczne

Post autor: Pinki »

Moim zdaniem, padania kliniczne umożliwiają opracowanie metod leczenia nieuleczalnych i opornych na leki chorób z różnych dziedzin medycyny. Widziałem, że takie ośrodki jak clinicalbs.com prowadzą tego typu badania z zakresu kardiologii, gastroenterologii i ginekologii. Jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w takich terapiach, to proponuje się z nimi skontaktować
larysaa

Re: badania diagnostyczne

Post autor: larysaa »

Jest tak teraz wiele chorób najróżniejszego rodzaju, że ja nawet nie ryzykowałabym. Co jakiś czas chociaż profilaktycznie warto sobie wykonać badania, aby dowiedzieć się czy wszystko jest ok. Tutaj https://www.neomedica.pl możecie zapoznać się co ma do zaoferowania z badań centrum medyczne NeoMedica.
world

Re: badania diagnostyczne

Post autor: world »

Ostatnio zastanawiałam się nad umówieniem się na badania biorezonansem w celu diagnozy boreliozy. Znajoma poleciła mi, że tutaj https://www.biorezonans-mokotow.pl/ można liczyć na kompleksową opiekę w tym zakresie. Sądzę, że warto byłoby się z nimi skontaktować, a na pewno nie będziecie żałować.
woody

Re: badania diagnostyczne

Post autor: woody »

W świecie zdrowia i diagnostyki niezbędne jest posiadanie metody, która jest zarówno dokładna, jak i nieinwazyjna. Tutaj z pomocą przychodzi biorezonans Kraków. Dzięki zastosowaniu bioinduktorów umieszczonych na uszach, urządzenie DIACOM może odczytywać informacje z mózgu i zapewniać ocenę różnych narządów i ich stanu. Jest to z pewnością metoda warta rozważenia dla tych, którzy chcą wziąć pod uwagę swoje ogólne zdrowie i dobre samopoczucie.
ODPOWIEDZ