Aktrywność fizyczna

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Kasha
Posty: 152
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:05

Aktrywność fizyczna

Post autor: Kasha »

Mówią , ze każda aktywność fizyczna jest ważna dlatego postanowiłem jeździć w tym roku na rowerze. W tym katalogu https://katalog.bikeworld.pl/2019/web/ rozglądałem się już za jakimś fajnym sprzetem. Ktoś z was jeździ na rowerze? Jakie macie modele ?
Awatar użytkownika
Drevil
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2019, 13:53

Re: Aktrywność fizyczna

Post autor: Drevil »

[...] doszli do wniosku, że nie można być martwym, ponieważ słowa te zestawione razem stanowiły sprzeczność.
[...] doszli do wniosku, że nie można być martwym, ponieważ słowa te zestawione razem stanowiły sprzeczność.
Awatar użytkownika
Polusia1
Posty: 14
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:21

Re: Aktrywność fizyczna

Post autor: Polusia1 »

Mnie przyjaciółka namówiła na naukę pływania i bardzo się z tego cieszę. Zadbam o zdrowie, poprawię kondycję, zrzucę nadprogramowe kilogramy, a przy tym doskonale się się relaksuję. Na zachętę kupiłam sobie dobrej jakości strój pływacki i kilka innych gadżetów, w tym deskę do nauki pływania - lekką, komfortową i funkcjonalną. Wszystko znalazłam w sklepie Sunbarrel: https://sunbarrel.pl/pl/130-deskiwioselka-treningowe
Moim zdaniem pływania (także nauka) to najlepszy sposób na zdrowie.
bębril

Re: Aktrywność fizyczna

Post autor: bębril »

Jeżeli pływacie lub uprawiacie triathlon to polecam wam zajrzeć na stronę https://swimstuff.pl/ Jest to sprawdzona firma, która sprzedaje porządny sprzęt pływacki i triathlonowy. Mają całkiem niezłe ceny więc warto się do nich zgłosić.
filiś

Re: Aktrywność fizyczna

Post autor: filiś »

Bardzo dobrą formą aktywności fizycznej jest oczywiście basen dla dziecka, jeżeli jednak nie wiesz jak nauczyc najmłodsze pływac to polecam to miejsce https://movecamp.pl Jest tutaj świetna atmosfera wywołana przez bardzo dobrych instruktorów którzy w krótkim czasie nauczą twoje dziecko pływac.
Józka

Re: Aktrywność fizyczna

Post autor: Józka »

Kiedy przygotowuję się do zimowych wyczynów sportowych myślę o ogólnej kondycji organizmu. Regularnie trenuję, by wzmocnić odporność fizyczną. Szczególnej uwagi wymagają przy tym stawy, które przy dużej aktywności fizycznej ulegają częstym przeciążeniom, a przy sportach zimowych najbardziej cierpią kolana. Już nieraz przypominały mi o swoim istnieniu dlatego staram się je wspomóc. Ćwiczenia fizyczne uzupełniam odpowiednią suplementacją https://mojasilaruchu.pl/strefa-sprawnych-stawow to bardzo pomaga przy wzmożonym wysiłku.
Aleś

Re: Aktrywność fizyczna

Post autor: Aleś »

Jeśli przy wysiłku, towarzyszy Ci ból stawów, to polecam zastosować płyn DMSO, przynajmniej w moim przypadku to pomogło. Kupić go możesz w tym sklepie https://www.izdrowiej.pl/dmso-plyn. Poczytaj o jego działaniu. Miałem podobny problem i mnie pomógł tylko on.
ODPOWIEDZ